Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FORZA ITALIA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FORZA ITALIA

    Айде да им е честита световната титла на италянците. Понеже съм си и техен привърженик от доста години много се радвам че победиха един от отборите дето мразя много. Както и да е.ЧЕСТИТО

    [Skype - FIAT_FREAK

    #2
    присъединявам се VIVA ITALIA
    nema cel jivot s gluposti da se zanimavam!!
    ama pone polovinata...

    Коментар


      #3
      честита загуба на футбола.не съм си и представял, че може да има толкова слаб турнир с толкова жалък световен шампион. 90 г. пак беше така, за 94г. всички знаем. на осмин финал - австралия , на четвъртфинал украйна :D . абе ВАЗЕЛИНА не свърши цяло първенство и "лъзгаше" до края.
      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

      Коментар


        #4
        FORZA ITALIA ! CHAMPION FOREVER ! Също да честитиме и победата на GRANDEEEE PUNTOOOO в RALLY BULGARIA 2006 FORZA FABRICA ITALIANA DI AUTOMOBILI TORINO ! ORA E SIEMPRE !
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Победата на Grande Punto ме зарадва в пъти повече от ....
          единственото нещо което ме зарадва днес
          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

          Коментар


            #6
            Forza ITALIA!!!Много ми е кеф.. не защото Италия са ми любимия футболен отбор, а защото Франция не мога, ама грам да ги понасям!А това дето Зизумяфката направи ме изпълни от сърце, щото тоя кон го пенсионираха с червен картон
            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

            Коментар


              #7
              С приятели бяхме на капанчетата на плажа и гледахме мача, направо се изкефих като бихме (макар и малко леймърски, но пък садията отмени 1 гол), но сега като разбирам за пунтото - още повече се кефя на италианците ... Viva Italia, Forza Fiat, Forza Milan :P

              Коментар


                #8
                Най-после Италия със световна титла! Честито на всички които бяха за Скуадра Адзура!Франция ми станаха антипатични след "купената" световна титла през 1998г. Радвам се много за Италия! FORZA ITALIA! FORZA AZZURRI!
                1997 Brava 1.6, 16V

                Коментар


                  #9
                  И аз се радвам за победата им.Но по-се радвам, че биха Франция, която направо ненавиждам!
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Честита двойна победа на италианците!!!Честито световна титла по футбол и честита победа на ФИАТ-Гранде Пунто в европейския рали-шампионат!Като ги гледам италианците как атрактивно се веселиха, поне половината се напиха заради победата на БАСО с недостижимия Пунто!

                    Коментар


                      #11
                      хъм,радостно е, че италианците не правят коли така, както играят футбол, че ставаше една ....
                      Тойота Приус

                      Коментар


                        #12
                        и аз харесвам италия повече и бях твърдо за ТЯХ, обаче искам да предупредя всички любители на фият - НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ФИЯТИ ПРОИЗВЕДЕНИ ЮЛИ 2006 - СЪС СИГУРНОСТ СА ГИ ПРАВИЛИ ПИЯНИ И МАХМУРЛИИ :D :D :D :D :D
                        SASTEZATEL

                        Коментар

                        Working...
                        X