Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за име на автокъща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идеи за име на автокъща

    Колеги, дайте идеи за име на автокъща. Правим една в момента във Варна и имам 2-3 дни да измисля нещо...Благодаря предварително!
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    #2
    Едно антагонистично име от мене: Автокъща Корект или Коректкар, КоректАуто
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Yavor написа:
      Едно антагонистично име от мене: Автокъща Корект или Коректкар, КоректАуто
      Жена ми предложи същото, ама има Корект наоколо......за другите може и да помислим
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Едно от мен : Autodream
        тише едешь - хрен приедешь!
        2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
        http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

        Коментар


          #5
          denq написа:
          Едно от мен : Autodream
          Хммм. Някакси не искам да е на латиница името, обачеее може нещо от сорта на автомечта или сбъдната мечта )))))
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            тогава; кола-мечта , твоята мечта на колела ...
            тише едешь - хрен приедешь!
            2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
            http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

            Коментар


              #7
              хайде и аз да кажа нещо виктория или викторияауто

              Коментар


                #8
                "Белла Белисима" - написано на кирилица. От bella bellissima - Знам,че е по-модерно нещо от английски, но изразът е достатъчно популярен и ако и бизнесът, дай Боже, потръгне различното звучене веднага ще подсеща за коя автокъща става въпрос. Така мисля аз. Не знам защо, но първите, които ми минаха през акъла бяха: "Динамит" и "Джамбазлар" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                Коментар


                  #9
                  =Rudi= написа:
                  "Белла Белисима" - написано на кирилица. От bella bellissima - Знам,че е по-модерно нещо от английски, но изразът е достатъчно популярен и ако и бизнесът, дай Боже, потръгне различното звучене веднага ще подсеща за коя автокъща става въпрос. Така мисля аз. Не знам защо, но първите, които ми минаха през акъла бяха: "Динамит" и "Джамбазлар" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  Еххх Белисима как ми харесаааааааа Първите , дет са ти минали през акъла ще "взривят" пазара
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #10
                    iee написа:
                    =Rudi= написа:
                    "Белла Белисима" - написано на кирилица. От bella bellissima - Знам,че е по-модерно нещо от английски, но изразът е достатъчно популярен и ако и бизнесът, дай Боже, потръгне различното звучене веднага ще подсеща за коя автокъща става въпрос. Така мисля аз. Не знам защо, но първите, които ми минаха през акъла бяха: "Динамит" и "Джамбазлар" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Еххх Белисима как ми харесаааааааа Първите , дет са ти минали през акъла ще "взривят" пазара
                    Стига бе, аз така си викам на колата Пробвай също нещо като: Класик, Класа или името на някой стар модел Алфа например, може да е на кадем. Страдале, Берлина, Алфетта.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      По-скоро "Спринт" от старите Алфи.Хем ще има и спортно звучене По прицип всикчите имена за автокъща са ми някак плоски. Не може ли да си сложите име, което няма общо с колите?Вашите инициали или сглобете нещо от имената си...знам ли
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #12
                        Re: Идеи за име на автокъща

                        iee написа:
                        Колеги, дайте идеи за име на автокъща. Правим една в момента във Варна и имам 2-3 дни да измисля нещо...Благодаря предварително!
                        За създаване на име се плаща патент, дори банките плащат за идея, вие какво искате - ТОП име на аванта. Е, но ти предлагам име авантакис ТОПКАРС или ТОПАУТО, може и ТОПСПРИНТ по примера по-горе. Не ползвай БЕЛИСИМА, невероятно тъпо и тривиално е. Да не говорим, че на болшинството от хората нищо няма да им говори. За БЕЛЛА да не говорим, не продаваш кори за баница. Да не говорим, че ще имаш проблем с патентоването ако го ползваш това БЕЛЛА (а и собственикът е смръдльо, ходи с Първанов да стреля забранени видове).

                        Коментар


                          #13
                          ТОПКАРСТОПАУТОТОПСПРИНТТези ще ги патентова, ама друг път.

                          Коментар


                            #14
                            =Rudi= написа:
                            ТОПКАРСТОПАУТОТези ще ги патентова, ама друг път.
                            Първата я пише на латиница, втората на кирилица и е готов Не си говорим за сайт в случая, нали?

                            Коментар


                              #15
                              Orcinus написа:
                              =Rudi= написа:
                              ТОПКАРСТОПАУТОТОПСПРИНТТези ще ги патентова, ама друг път.
                              Първата я пише на латиница, втората на кирилица и е готов Не си говорим за сайт в случая, нали?
                              Ай мерси от такива дето са под път и над път. Не че е от голямо значение самото име на автокъща (не е някоя баровска кръчма), но на мен тъпо и тривиално ми звучат всички ултра-турбо-супер-мега-топ-имена.

                              Коментар

                              Working...
                              X