Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, помогнете ми със съвет или препоръка

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Пък после защо форумът се бил променил и много ценни със знанията си потребители вече не пишат тук......Именно заради подобни дебилни теми. Хора, помагайте................благодаря за помощта, ама аз се бъзиках.
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    Коментар


      #47
      ls1 написа:
      Градски, две неща ще ти кажа. Първото е да си припомниш приказката за лъжливото овчарче. Утре ще питаш за нещо, този път ще е сериозно и тогава доста хора ще си припомнят тази тема..
      Напълно подкрепям, и аз в първия момент се зачудих що за тема е пуснал колегата с интересния аватар, после ми хрумна, че може да си прави т@ш@ци с аудиторията...Излишен бъзик, според мен.

      Коментар


        #48
        Ма толкоз сериозни сте станали, че да не повярва човек... А и съветите, които давате - ако не послужат на мен - ще послужат другиму, който реално го има този проблем. @ls1: Колега, толкова си се улисал в собственото си злободневие, че жлъч капе от всички твои посотве - усмихни се и самолета ти може винаги да е само излитащ.Както вечее веднъж Ви пожелах - УСМИВКИ! Жалко, че Ви нямаше някои от вас на Китен или предпочетохте да спите - с Ники от Кърджали какъв смях падна не е истина. А когато настроението е високо и самолета лети на високо. Живи и здрави, повече положителни емоции!
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #49
          Re: Колеги, помогнете ми със съвет или препоръка

          Immortal написа:
          nnikin_n написа:
          Колега,дано не бъркам но ми се струва,че тая тема е майтап.A ако не е нали знаеш,че винаги можеш да гониш мацки/къш-къш от тук/ :D Пак казвам,че ми се струва базик.Ако бъркам се извинявам.
          Ми той човека си написа, че говори за финансово свършване, ама кой да чете между редовете Във всеки бъзик обаче има доза истина. Нали, Женшене?
          Всяка жена може да направи от мъжа милионер, ако преди това е бил ...... милиардер!
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #50
            Стелияне, явно си почитател на немския хумор: когато гледаш немска комедия, трябва да те погъделичкат, за да ти стане смешно. Та и твоята тема е веселяшка като немска комедия. Мисля, че и ти самият не знаеш за какво точно си я пуснал . Разбирам да беше смешна, но не е. Аз нося на майтапи, дори и дебелашки и винаги оценявам добрия хумор. А това твоето е просто едно тъпо изпълнение.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #51
              jenshen73 написа:
              Ма толкоз сериозни сте станали, че да не повярва човек... А и съветите, които давате - ако не послужат на мен - ще послужат другиму, който реално го има този проблем. @ls1: Колега, толкова си се улисал в собственото си злободневие, че жлъч капе от всички твои посотве - усмихни се и самолета ти може винаги да е само излитащ.Както вечее веднъж Ви пожелах - УСМИВКИ! Жалко, че Ви нямаше някои от вас на Китен или предпочетохте да спите - с Ники от Кърджали какъв смях падна не е истина. А когато настроението е високо и самолета лети на високо. Живи и здрави, повече положителни емоции!
              Абе БАТКО,тъй кат ми говориш за жените и салама............май верно не вършиш работа
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар


                #52
                jenshen73 - като му дойде времето, пиши ми едно ЛС да я отключа

                Коментар

                Working...
                X