Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АРЕ СТИГА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    "Не вярвам, хората които ти опонират да получават всеки месец пощенски запис с пенсия! "неможах да разбера какво искаш да кажеш с това ???

    Коментар


      #32
      pugsy написа:
      "Не вярвам, хората които ти опонират да получават всеки месец пощенски запис с пенсия! "неможах да разбера какво искаш да кажеш с това ???
      Дай да приключим тази полемика вече.Всеки да си пише както иска, ако ще и на морзовата азбука /аз я знам/. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #33
        това да се чува

        Коментар


          #34
          Абе какво ви става бе хора???????????????Спряхте да се дърлите за правопис, сега пък някои почнаха да се заяждат и обиждат из форума та да не скучаят модераторите и да трият теми. Вярно жегичка беше последните дни ама чак пък толкова да ви е напекло. Или пък вече на всички толкова са ни здрави фиатките и нямаме проблеми с тях да ги решаваме, че се чудим за какво да се драчим.Айде да си спомним с какво се гордеем най-много във този форум - С добрия тон между колегите.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #35
            Punto SX написа:
            Абе какво ви става бе хора???????????????Спряхте да се дърлите за правопис, сега пък някои почнаха да се заяждат и обиждат из форума та да не скучаят модераторите и да трият теми. Вярно жегичка беше последните дни ама чак пък толкова да ви е напекло. Или пък вече на всички толкова са ни здрави фиатките и нямаме проблеми с тях да ги решаваме, че се чудим за какво да се драчим.Айде да си спомним с какво се гордеем най-много във този форум - С добрия тон между колегите.
            Да де, но това не значи, че всеки може да пиша както си иска.Казвам "както" си иска ,а не каквото си иска.Колега, още веднъж прочети темата от начало.Все-пак се намираме в България и правописа ни има някакви правила!!!! Както и движението по пътищата.Аз намирам някаква аналогия!Темата е актуална в почти всички автофоруми... така,че не само ние се "дърлим".Можеш и да не ми отговаряш.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #36
              Nino написа:
              pugsy написа:
              "Не вярвам, хората които ти опонират да получават всеки месец пощенски запис с пенсия! "неможах да разбера какво искаш да кажеш с това ???
              Дай да приключим тази полемика вече.Всеки да си пише както иска, ако ще и на морзовата азбука /аз я знам/. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
              Мисля че ти предложи да приключим полемиката но.........................Аз вече казах държа на добрия тон и спирам да коментирам - просто исках да напомня че напрежението не от полза на никого - визирам последните 2 изтрити теми.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #37
                Punto SX написа:
                Мисля че ти предложи да приключим полемиката но.........................Аз вече казах държа на добрия тон и спирам да коментирам - просто исках да напомня че напрежението не от полза на никого - визирам последните 2 изтрити теми.
                А аз, като не съм го чел и не знам за, какво иде реч? По принцип форумът не е нещо космическо-така и той робува на поговорката, че "всяко стадо си има и мърша". Моля никой да не се обижда-това е факт! И все пак не забравяйте, че пребиваваме в интеренет! Тук всеки комплексар би могъл да се прави на интересен под своята анономност. Радвам се, че огромният брой останали потребители тук са пичове! А в споренето по принцип не виждам нищо лошо-с него се ражда истината! И нека да уважаваме малко повечко позицията на дугия-може да се окаже прав!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар

                Working...
                X