Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с лазерен принтер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Принтира няколко страници ок и после пак започва с всеки лист все по-бледо да става точно в същия край.П.С пак го раклатих, вече 20стр подред е ок. Спаси ме да не излизам да ходя да принтирам. Иначе предполагам това доказва, че е само за тонер?

    Коментар


      #17
      vital написа:
      ...Иначе предполагам това доказва, че е само за тонер?
      Да. Тонера знаеш е микрофин прах - гравитацията му влияе слабо и като намалее - не успява да се разпределя равномерно. За това след разклащането се оправя временно. Когато е барабан - почват по-интересни проблеми - петна, черти и прочие.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        jenshen73 написа:
        Тонера знаеш е микрофин прах
        Желателно е с маска да се работи като се зареждат касети, в тоя ред на мисли .... подходяща такава, която да го спира ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          Да, знам Благодаря А още повече в този ред на мисли... Освен да си взема тубичка с тонер и фунийка, има ли нещо кой знае какво при пълненето, че да не се справя сам? Или да не се занимавам с глупости и да мина да я оставя във фирма П.С Гледах в youtube как става, не ми се вижда много сложно, ще пробвам :P

          Коментар


            #20
            vital написа:
            Да, знам Благодаря А още повече в този ред на мисли... Освен да си взема тубичка с тонер и фунийка, има ли нещо кой знае какво при пълненето, че да не се справя сам? Или да не се занимавам с глупости и да мина да я оставя във фирма П.С Гледах в youtube как става, не ми се вижда много сложно, ще пробвам :P
            Ако не си го правил - рискуваш да станеш като негърче, но много черно. Аз самия избягвам тази процедура и плащам на друга фирма да ми върши работата.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              Ами направих и двете, щото имам две касети.Едната я напълних в Арбикас - 26,10лвДруга си я напълних аз с купен пак от там тонер за около 8 и нещо, щото си взех и фунийка. Печатат еднакво, но определно го има момента с цапането. Аз се бях оборудвал с ръкавици и 2 маски. Не успях да се изцапам, но добре че го направих в гаража, че поизпадна малко :D Вкъщи не бих го направил никога.Общо взето най-вероятно пак ще я дам да ми я напълнят следващия път, но пък ми беше интересно да разгледам какво точно има в касетата.

              Коментар

              Working...
              X