Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

измамата за 100 000 литра :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    4 пъти пълен (ако някои има напред бих го взел) нужна ми е още една карта поне 3 пъти У 5 пъти К6 пъти Йнемам само О ако някои му требва или дава някоя карта да ми пише на ЛС
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #17
      Хаха, тая година на "прекрасните" герои от Лукойл и картите за отстъпка ще са им кът, от доста хора чувам, че им се падат само "пълен", а на никого "напред", за да може да си вземе карта...Хахахах, ама иначе е факт, че се зарибяват хората...

      Коментар


        #18
        скоро ми подариха карта на Лук за 5 ст. отстъпка...не съм я ползвал, скоро няма и да я ползвам... там не зареждам...
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #19
          Аз от както имам фиата, в началото само два пъти заредих при тях, и две години не съм стъпвал, само като пътувам им ползвам тоалетната.След скорощните глупости на лукойл, още толку са ми черни, никога няма да зареждам при тях. Значи всички могат да се вържат към НАП, само те не могат. Аре у лефт.Даже призовавам и другите хора да не зареждат. Мой приятел, отиде и им хвърли картата с отстъпки на гюшето, най-театрално така . Просто тотален игнор на тези.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #20
            И аз нищо не виждам на тази снимка. Откакто преди 2 години нафтата от лукойл ’замръзна’ при около -1. От тогава ги подминавам с удоволствие. Успех на играещите
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #21
              не вярвам на мен такова нещо да ми се случи
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                #22
                kiro_of_the_day написа:
                vital написа:
                Orcinus , пред мен се падна О на един човек, който даже не знаеше, че трябва да се радва. Служителката му каза.
                С тебе сме топ каръците на тая промоция. :D
                Пишете ме в клуба на каръците.Преди седмица пред очите ми едни пич изтегли капката,бръкна се в собствения си джоб да плати служебното гориво,защото шели иначе да попълват даните на фирмата на която издават фактурата за гориво.Какво са 180 лв. пред 1000 л. гориво.П.П. Всички в бензиностанцията намазахме по кафе с кола.Евала му. Да си кара безаварийно!
                Fiat Marea 1.9 JTD

                Коментар


                  #23
                  Аз вече имам 3 комплекта с всички буквички, но без "О", хората казват, че надеждата умира последна
                  punto HGT

                  Коментар

                  Working...
                  X