Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сменяме бранда, но не и "ботуша" :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сменяме бранда, но не и "ботуша" :)

    И ето, след многократни "окончателни" решения променяни доста динамично в последните месеци, днеска се сдобих с така мечтания мъник - Lancia Ypsilon 1.2 60 кончета и изпращам Чибурашка с тъга в сърцето на заслужена почивка. Има си кусури колицата, понатраква отзад, скоростомера не работи и има на 2-3 места ръждичка за жулене по задната врата и една гарнитура за сменяне, но надявам се да не показва други дефекти за в бъдеще. Като цяло съм много изненадан от подвижноста и пъргавоста на това автомобилче въпреки малкия двигател и по-малката мощност, нов комплект със шашавия си дизайн и жабешкото зелено определено за няколко часа и аз и жената вече много си я обичаме. И вече сме си пожелали да ни донесе поне толкова щастливи моенти колкото и старата добра Чибурашка
    Прикачени файлове

    #2
    Да ви слуша мъника и мноого дълго да ви вози. Трябва да знаеш от мен, че...то вероятно го знаеш де, но...като типото друга кола няма...аз още си гледам неговите снимки с носталгия за вървежа и функционалността му...сигурно и затова още не съм го махнал от подписа си и няма и да го махна... Както се казва...Форевър ин май харт...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Честито Пешо и добре дошъл в клуба на по-добрите Фиати

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Честито Пешо и добре дошъл в клуба на по-добрите Фиати
        И от мен честито за придобивката...А ти Дидо, си прав - по-добрите ФИАТИ да, но не и НАЙ-добрите :P :P :P :P
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Честито и хиляди безаварийни @Явка - нищо не разбираш ти
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #6
            Мноооо станахте ланчистите нещо... :P :P
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Шт бе, и вие, това е пунто под прикритие...Честито на колегата!
              ...хладилник, карам хладилник...

              Коментар

              Working...
              X