Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИАФ 2011

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БИАФ 2011

    Събитието наближава и се очертава да е наистина голямо, което предполага затруднения с придвижването. Имам въпрос към колегите от Пловдив и Асеновград, при пристигане с кола от посока Асеновград има ли някакво място, наблизо в района където може да се паркира, достатъчно близо до входовете на летище Крумово, или движението по очертаната схема е неизбежно, съответно затрудненията с местата за паркиране? Ако ще е голям наплива, може би паркиране на спирка-две от мястото и придвижване до там с автобус или такси, нещо такова? Ето и схемата от сайта на организаторите: http://100.airshow-bg.com/how-to-get-there/
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    #2
    Re: БИАФ 2011

    Plastex написа:
    Събитието наближава и се очертава да е наистина голямо, което предполага затруднения с придвижването. Имам въпрос към колегите от Пловдив и Асеновград, при пристигане с кола от посока Асеновград има ли някакво място, наблизо в района където може да се паркира, достатъчно близо до входовете на летище Крумово, или движението по очертаната схема е неизбежно, съответно затрудненията с местата за паркиране? Ако ще е голям наплива, може би паркиране на спирка-две от мястото и придвижване до там с автобус или такси, нещо такова? Ето и схемата от сайта на организаторите: http://100.airshow-bg.com/how-to-get-there/
    Няма как да избегнеш задръстването. От обивката към летището, която се намира на пътя Пловдив-Асеновград, до сектора за зрители е 30 мин пеш. Автобуси ще има, но надали ще спират на шосето, за да качат още хора, по-скоро ще ги разтоварват. Обмисли вариант да хванеш мотрисата от Асеновград и да слезеш на първата спирка, която се пада летището. Мотрисите преди тръгваха на всеки кръгъл час, но сега заради шоуто май ще са по-често и удължени.

    Коментар


      #3
      Благодаря ти за това мнение, понеже след това ще пътувам за София, май няма друг избор, освен да се набутам в задръстването, което така или иначе мен чака след авиошоуто. Ако тръгна с мотрисите, мисля, че ще се забавя и на отиване и на връщане, не, че някой ме гони, но и без това съм си поорязал част от програмата. Нямам лош спомен от задръствания от предишния БИАФ на Крумово, повече време се загуби на Граф Игнатиево при посещението на Буревестниците, но и тогава не беше нещо кошмарно, тва любителите на такива програми ни бива и на кормилото Тоя път ще се захапят мисля, няколко различни стоки се вадят на показ и не върви да внимават по завоите
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #4
        Колега не се притеснявай както винаги би трябвало военните и полиция да регулират движението,така че няма да има голямо задръстване.Места за паркиране както преди незнам дали си ходил,но там правят паркинг на нивите и винаги има място.Преди бяха организирали всичко много добре да се надяваме и тази година да е така.
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          #5
          Подходи от север-третата отбивка на магистралата за П-в ж.к. Тракия Крумово Ягодово до където може с кола и от там пеша На буревестниците не било кошмар...пътувах за Карлово към края на шоуто-от табела Пловдив до Графа-10 км ги взех точно за 1 часПП нещо се обърках че идваш от София
          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

          Коментар


            #6
            petio4528 написа:
            Колега не се притеснявай както винаги би трябвало военните и полиция да регулират движението,така че няма да има голямо задръстване.Места за паркиране както преди незнам дали си ходил,но там правят паркинг на нивите и винаги има място.Преди бяха организирали всичко много добре да се надяваме и тази година да е така.
            Малко съм позабравил как точно беше, то на заминаване така ти кънти главата и си без крака от цял ден обикаляне покрай самолетите, но на Буревестниците май се бях сбутал в селото по улиците а на БИАФ-а наистина бях някъде в нивата, само помня, че минах край някакъв доста добър мотоциклет - чопър, край някакви дървета се продаваха билети и си в джаза Идвайки откъм Стара Загора не е ли по-добре да не хващам магистралата, а след Плодовитово да хвана към Асеновград и от там да стигна до летището, по магистралата не е ли повече обикалянето, веднъж до Пловдив а после обратно към летището? На Буревестниците бях с типото, та му бяха изчезнали стоповете нещо и един колега от Пловдив също с типо ме сгълча, че не се вижда кога бия спирачки в мелето, което се образува след полетите
            lubo_Y10 написа:
            ПП нещо се обърках че идваш от София
            Не, колега след това ще хващам за София.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Кои бяха пловдивските колеги с пунтото и екипи на фиат форума
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #8
                Ами аз бях с Пунто мк1 син цвят,но пък не бил със екип така че си видял други колеги.Аз пък не успях да видя никои.
                ex. punto elx 1.2i
                Lancia Libra 1.6

                Коментар


                  #9
                  petio4528 написа:
                  Ами аз бях с Пунто мк1 син цвят,но пък не бил със екип така че си видял други колеги.Аз пък не успях да видя никои.
                  Toва, което бе паркирано до оградата, към терминала ли? Някъде там видях и колегите, бяха трима с форумни униформи Помислих, че са си оставили там колата, понеже не се вгледах с каква бяха. Вече бях паркирал моята на паркинга на летището и нямах разпознавателни знаци, като минах край тях, попътно към входа видях и пунтото, доста далеч от входа на събитието.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #10
                    Моята Мара беше в авиобазата до портала.

                    Коментар


                      #11
                      Да моето беше до оградата където си го видял.
                      ex. punto elx 1.2i
                      Lancia Libra 1.6

                      Коментар

                      Working...
                      X