Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шаблон за продажба на автомобил!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шаблон за продажба на автомобил!

    Привет колеги! Много търсех и никъде не намерих в интернет от тези шаблони с надпис "Продава се" каквито има по автокъщите. Затова реших да копирам едно и по негово подобие да направя на word нещо подобно, което може да е от полза на такива като мен, които им се налага да продават.
    Прикачени файлове

    #2
    да хареса ми
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      #3
      Бива, не може ли някъде да се вкара поле "бензин/дизел" ?
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        Отговор

        Махнах отметката "газова уредба" и го замених с "металик" в полето "ЕКСТРИ" и добавих друго поле "ГОРИВО", което ми се вижда малко по-нагледно от първия шаблон
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Направих ви check box на квадратчетата - по-културно става...цъкате върху квадратчето и указвате дали да е отбелязано или не.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Аз направо го попълних образеца .Ако има мераклии могат да звънят. :D
            Прикачени файлове
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #7
              Коцев, а 190-ката къде отиде?

              Коментар


                #8
                Вече една година от както я продадох и си купих джипката КИА Sportage. После през октомври като ударих синьото Стило си закупих това което имам сега. Много е добро ,и хем ми се продава хем не, но две коли вече ми стават много на тая възраст.С това Стило изминах вече 4000км без никакви забележки .Обслужено е ,сменени са задните тампони ,жилата на ръчната спирачка и му закупих кори за под двигателя . Така ,че който го закупи на тая цена само сяда и кара . :D
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #9
                  коцев написа:
                  Вече една година от както я продадох и си купих джипката КИА Sportage. После през октомври като ударих синьото Стило си закупих това което имам сега. Много е добро ,и хем ми се продава хем не, но две коли вече ми стават много на тая възраст.С това Стило изминах вече 4000км без никакви забележки .Обслужено е ,сменени са задните тампони ,жилата на ръчната спирачка и му закупих кори за под двигателя . Така ,че който го закупи на тая цена само сяда и кара . :D
                  Бартер

                  Коментар


                    #10
                    Бартер не става защото както написах две коли са ми множко. Начесах си крастата но нищо чудно пак да си остана с двете коли ,защото под обявената цена няма да го дам.Просто колата е муци.Но да спрем повече тук да обсъждаме въпроса със Стилото, защото не е редно.Аз просто само показах нагледно как се попълва шаблона. :D
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #11
                      А от къде може да си дръпнем шаблони като мобиле или карсбг...виждал съм по атокъщите такива готови шаблони...
                      Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

                      Коментар

                      Working...
                      X