Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италия е на финал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Италия е на финал

    Абсолютно заслужена победа.....

    #2
    Направо ме накефи как за 1 минута вкараха 2 гола ... Заслужават победата ... айде дано и финала да спечелят ...

    Коментар


      #3
      Mitko написа:
      Искам финал Италия-Португалия. Тогава не знам за кого ще съм, но мразя франсетата.
      И аз искам този ФИНАЛ, това за мене ще е най-добрата развръзка. Франция да бие Бразилия е малко съмнително и може пак да ги направят изкуствено шампиони

      --------------------

      Коментар


        #4
        Аууу тука днес след като паднаха немците беше лудницаа. Поне в тоя град има толко италианци, че направиха яко шествие с коли. Аз първоначално се бях приготвил с немско знаме, но след това се включих и в италианската еуфория... Ако знаете как ми се кефиха, че съм с Бг номер пък свиркам за тях... Доживях и да чуя "Viva Bulgaria"(не знам точно как се пише) след като едни пичове ми видяха номера :D А колкото до финала.. и мен ме дразнят яко франсетата, така че сега вече съм за Италия...
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Много интересен мач беше!Много добра игра на италианците! Заслужаваха го след всичките положения, които имаха и двете греди в началото на първото продължение.И на мен ми се иска да играят Португалия - Италия. Не че мразя французите... напротив - харесвам ги. Не знам кой беше написал че било съмнително това че били бразилците. Нищо съмнително няма - чиста игра!
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            браво на нашйте йталйанцй ...на ред са франсетата...топлй й сърдечнй хора бе човек за тва гй обйчам ...
            petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

            http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

            Коментар


              #7
              Бяха много добри и знаеха,че ще победят, само чакаха момента. Немецът много лесно се пали и бързо прегаря, а италианците са комфорт,качество и бързина

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                Бяха много добри и знаеха,че ще победят, само чакаха момента. Немецът много лесно се пали и бързо прегаря, а италианците са комфорт,качество и бързина
                французина е малко по комфортен и може би по качествен, но е по бавен. ама старите хора са казали, че бързата кучка слепи ги ражда така, че ще ви разочаровам - франция шампион. смазаха бразилия като " гомно " в тъмното, ако играят така, италианците нямат много шансове.
                UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                Коментар


                  #9
                  Италия направи перфектен мач. :D ..дано и финала да е такъв
                  forza forever

                  Коментар


                    #10
                    Честито на италянците-страхотна игра :D и дано Португалия бие днес!
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #11
                      Ами така е то, по вестници навсякъде бяха убедени че ще са шампиони, и малко по "български" се насраха Дойчовците. За тях бях, ама не мога да кажа на черното бяло, смазаха ги италианчетата. а и това с головете за една минута направо беше обезглавяване. А и обикновено последните минути винаги са техни, тогава се разиграват, обаче не и този мач.

                      Коментар


                        #12
                        Ей сега разбрах, защо на германците са им слаби Голфовете....., ами те и на футбола били същите! :D А пък тези, дето си разбират от коли, правят най-бързите и в момента най-продаваемите, какъв проблем ще е една празна топка да нанижат в тая голяма врата и то няколко пъти!!!Като ФЕРАРИ са.... и във футбола, ама и сега ми стана ясно защо Шуми е на пистата с италианска, а не с немска кола! :D И както работата е ясна за Ф-1, така май се прояснява и за футбола!!!

                        Коментар


                          #13
                          Uneek написа:
                          Ами така е то, по вестници навсякъде бяха убедени че ще са шампиони, и малко по "български" се насраха Дойчовците. За тях бях, ама не мога да кажа на черното бяло, смазаха ги италианчетата. а и това с головете за една минута направо беше обезглавяване. А и обикновено последните минути винаги са техни, тогава се разиграват, обаче не и този мач.
                          Вторият гол беше следствие на първия. Германците се впуснаха в атака Ва-Банк и оставиха трима назад.
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #14
                            Най-скучното и безинтересно световно, което съм гледал досега. Който и да стане шампион, ще е загуба за футбола, защото всички без изключение играят защитно, предпазливо, а някои (например португалците) грубо и симулативно. Толкова са скучни мачовете, че аз върлият футболен фен, едва ги издържам. Цък-цък, пасчета в центъра, пък дано другия сбърка. Така беше цялото световно. По време на световното на два пъти гледах F1. Да ви кажа честно, вече смятам че там емоцията е много по-силна, няма скука дори и за секунда.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              Италианците са сила и в колите и в футбола честита да им е победата
                              _______________________________________
                              0885261834

                              Коментар

                              Working...
                              X