Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще си купувам телевизор - старата песен на нов глас.... :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Как се купува телевизор? 1. Приготвяш 2500 лева.2. Отиваш в някой Техно...... еди какво си3. Постъпваш като пълен лаик и търсиш самсунг или филипс.4. Продавача те убеждава в качествата на Самсунга - това е единственото,което е виждал на този свят.5. Убеждаваш се, че в България не се предлага нищо свястно.6. Купуваш си 40 инчова Toshiba за около 1000лева.7. С останалите пари се черпиш и си спокоен, че си направил най-добрият избор.8. Кретените в Техно.... продължават да разправят някакви врели-некипели за някаква странна марка Samsung.9. Преди да излезеш от Техно.....странни момичета са ти предложили да си закупиш ютия Samsung. Yellow_Flash_Colorz_PDT_03Пичове - какво го мислите!? Toshiba и Panasonic са марките телевизори и електроника. Всичко друго е ширпотреба.

    Коментар


      #32
      Така и така сме на вълна ТВ.Какво да направя със стария си неупотребяван и счупен Самсунг?

      Коментар


        #33
        Кики,аз съм с плазма на Панасоник,52 инча.Уникален телевизор.Единствения недостатък е че явно има функция "калорифер" която незнам как да изключа ...много грее да го е*а.
        Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
        Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

        Коментар


          #34
          Манете ги тея техно полиси и маркети дето наемат ученици за 300 лева на месец да дават акъл Нямам връзка с този магазин, но там съм говорил с хора които наистина разбират какво продават.http://electron.bg/contact_us.phpНамира се в НДК.Плазмите на Пайнер също са качествени въпреки че аз плазма никога няма да си купя

          Коментар


            #35
            coolboby написа:
            Така и така сме на вълна ТВ.Какво да направя със стария си неупотребяван и счупен Самсунг?
            Каквото аз с моите ( че и два на брой) Самсунг. Единия го "подарих" за части ( 29" купен за Евро 2004), чийто ремонт не си заслужаваше. Другият ми е LCD 32’’ закупен за немалко пари преди 3-4 години. ТВ, което, като навърши пълнолетие каза, че нЕма да ми служи вЕрно. Допущам, че повредата е в ...късмета ми, но определено с Шарп ми върви повече. :D ПС: Никога не съм робувал и не робувам на марки относно ТВ.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #36
              Колеги, варианта за 42" телевизор отпадна - трябва голям екран, който да се гледа от 4 метра... 50" мисля да са достатъчни, но това доста променя нещата, особено финансовата им страна
              _жоро_ написа:
              Кики,аз съм с плазма на Панасоник,52 инча.Уникален телевизор.Единствения недостатък е че явно има функция "калорифер" която незнам как да изключа ...много грее да го е*а.
              Жоро, това не мисля да е проблем, а и не помня къде гледах, но на новите модели май има по два вентилатора

              Коментар


                #37
                T.e. сега какъв ти е таванът като сума, с която си склонен да се разделиш?

                Коментар


                  #38
                  Като знаем колко струват в USA направо ....За 1000 USD 60" LED!http://www.circuitcity.com/applicati...нирайте се няколко човека и на едно пале, и на кораб до Варна.Новите плазми вече не са калорифери.Колега си докара Panasonic 65" плазма която харчи 800W, но новите вече са около 200W.
                  F31 BMW 320d

                  Коментар


                    #39
                    Язък! Мислех да си взема 2 плазми за отопление вкъщи! :D
                    Няма начин да няма начин!

                    Коментар


                      #40
                      Orcinus написа:
                      T.e. сега какъв ти е таванът като сума, с която си склонен да се разделиш?
                      Едва ли ще събера повече от 1500лв. до средата на Септември....

                      Коментар


                        #41
                        Тurbodieselcomby написа:
                        Като знаем колко струват в USA направо ....За 1000 USD 60" LED!http://www.circuitcity.com/applicati...нирайте се няколко човека и на едно пале, и на кораб до Варна.Новите плазми вече не са калорифери.Колега си докара Panasonic 65" плазма която харчи 800W, но новите вече са около 200W.
                        Кораба от САЩ до Варна ще излезе едно $7000. Колко ли 60" LED LCD на отстъпка до 29.08 трябва да си купят, че да им се върже "тънката цена", а допълнително ще се платят ДДС 20% + МИТО, което не знам колко е, плюс еко-меко-такси за рециклиране на опаковките. Да не споменаваме, че този така лелеян шарп няма да работи у нас:
                        Input Video Signal: ATSC QAM NTSC
                        Също така не е лошо да се види и какво означава звездичката:
                        Sharp LC60LE810UN AQUOS 60" Class Quattron Edgelit LED HDTV - 1080p, 1920x1080, 16:9, 4ms, 120Hz, PC Input, 4 HDMI, USB Media Player, (Refurbished) $999.97*
                        Обърни внимание на червеният цвят и ползвай някой преводач да си го преведеш. Цените в България са си достатъчно адекватни, но винаги се намира някой заблуден елемент, който гледа само цената.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #42
                          Като не си го правил от къде ти е толкова ясно?Ти кораба няма да го купуваш?! 7000 USD?! Даже 40" контейнер е по-евтин.Едно пале не е повече от 200-300 USD.А ако намериш и българи които се изнасят с контейнер, срещу 100-200 USD ще сложат и твоя телевизор и няма да плащаш ДДС тук.Refurbished - не е нужен преводач за да разбереш какво е. По важно е да знаеш какъв смисъл влагат американците в това! Предполагам знаеш че там можеш да си купиш нещо и до определен срок да го върнеш без да обясняваш защо и т.н.Такива стоки ги тестват и пакетират отново (в сервиза на марката обикновенно) и ги предлагат като refurbished.Още повече Circuit City не са най-евтиния магазин.И какво точно не му работи на телевизор от USA?! Като типично се ползва само за екран?И колко точно са адекватни цените тук като преди около година на колегата плазмата тук се предлагаше за 10000 лв. а не него му се върза към 4000 лева?!
                          F31 BMW 320d

                          Коментар


                            #43
                            Тurbodieselcomby написа:
                            Като не си го правил от къде ти е толкова ясно?Ти кораба няма да го купуваш?! 7000 USD?! Даже 40" контейнер е по-евтин.Едно пале не е повече от 200-300 USD.А ако намериш и българи които се изнасят с контейнер, срещу 100-200 USD ще сложат и твоя телевизор и няма да плащаш ДДС тук.Refurbished - не е нужен преводач за да разбереш какво е. По важно е да знаеш какъв смисъл влагат американците в това! Предполагам знаеш че там можеш да си купиш нещо и до определен срок да го върнеш без да обясняваш защо и т.н.Такива стоки ги тестват и пакетират отново (в сервиза на марката обикновенно) и ги предлагат като refurbished.Още повече Circuit City не са най-евтиния магазин.И какво точно не му работи на телевизор от USA?! Като типично се ползва само за екран?И колко точно са адекватни цените тук като преди около година на колегата плазмата тук се предлагаше за 10000 лв. а не него му се върза към 4000 лева?!
                            Преди година за да е тамарил плазма за 10 000лв. значи е искал 100". И в България сме на система PAL - ако го ползваш като екран на компютър - ще е ОК, но всичките NTSC/ATSC И т.н. са неприложими в родината. Сега - ДДС и Мито се плащат винаги за стоки извън евросъюза, особено за толкова огромен пакет. Да не споменавам, че ако нямаш кого да намериш да се изнася от САЩ (хм, че има ли абдали бе?) може и да си наемеш един палет, който мааалко няма да ти стигне, пак поради размера. И ... честно казано - не виждам кой малоумник ще си вземе телевизор и след седмица ще му хамалува да го връща, че да остане и такова количество, което да се продава масово. Не знам, аз обичам да чета тънкия текст и някак си не искам да давам пари за Рефюрбиш (ремонтирано, фабрично рецертифицирано, препакетирано, квото и да значи). Толкова като искаш да внасяш за някого телевизор - огледай европейските магазини - хем няма Мито, хем при определени обстоятелства няма да ти искат и ДДС. А е и по-близо и транспорта е по-евтин. 40’ контейнер според условията може да струва от $4800 до $7000.
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #44
                              Аз имам LCD на шарп от 2 годни и съм много доволна. Онлайн магазинът им има много добри промоции.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                #45
                                jenshen73 написа:
                                Сега - ДДС и Мито се плащат винаги за стоки извън евросъюза, особено за толкова огромен пакет.
                                Това не е вярно в частта за мито.Има тарифни кодове за които не се дължи мито ( 0% ), има страни извън ЕС с които има подписани спогодби и за техни стоки също не се начислява мито. Не коментирам дали за конретните изделия и страна има, но твърдението, че винаги се дължи мито е невярно.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X