Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mobile.bg ни отсвирка!!! Много са зле!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mobile.bg ни отсвирка!!! Много са зле!!!

    Тия от mobile.bg си разбира сайта. Преди малко пускам на търсачка марка кола и то не ми изкарва нищо. Казва,че нямало такава обява. Тия заради глупавите си смс-та си прогониха посетителите. Къде сега може да си търсиш коли? Някой знае ли сайт за коли,който не са луксозни? Един приятел си търси Опел Омега или Рено Лагуна до към 7000, но... тц.

    #2
    Вярно, например като се пусне търсене с параметри "Алфа-Ромео", дизелов двигател, всички модели, без други ограничения, не изкарва нищо. А като пуснах търсене за всички модели коли изобщо, без всякакви ограничения, изкарва ... 170 обяви, повечето от които "оферти".Види се, и от мобилето са решили да правят кинти, ама май ще ударят на камък.Паласпурници.
    Тойота Приус

    Коментар


      #3
      Да и според мен така сайта ще западне, а беше най известния и с най много оферти в България, иначе сега има други ама няма почти никви обяви вътре

      --------------------

      Коментар


        #4
        Един приятел си продава лагуната за 7000 (комби) и мисля, че още не я е продал ... ако искаш пиши ми на ЛС и ще ви свържа ... По-скоро ще ги свържа

        Коментар


          #5
          www.abto.bg

          Коментар


            #6
            мобилето мноо яко си го натаковаха.бахти тъпаците... Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
            FIAT Uno 45 FIRE

            Коментар


              #7
              май отново си работиима тук-там някоя платена обявано преди 2-3 дни нищо не намираше
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Да, вчера гледаш,че пак си работи. Много странно. Ама вече не ме кефят.

                Коментар

                Working...
                X