Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София, камерата на Цариградско преди Орлов мост-коя лента...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Sev написа:
    има камера, но е напръскана със спрей вечеизмерва скорост в посока Младост
    Тя така си дойде, напръскана.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #32
      ми какво мерят тогава...или са изчистили само "прозорчетата" и снимат на поразия :D
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #33
        Sev написа:
        ...измерва скорост в посока Младост
        И на мен ми изглежда да работи така...Дано. Не, че в обратната посока карам по-различно.Ще се разбере.Между другото аз също съм бил на мнение, че радар-детекторите не вършат работа но май не е точно така.Освен ако не струват ~100лв...Само едим акт да отърве се е изплатил - мисля, че е добра инвестиция.
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #34
          Не съм чел предните коментари, но гарантирам че камерата на Цариградско посока Орлов мост снима и 4-те ленти ( барабар с бус лентата ). Един приятел има честитка за 85 км/час със снимка в крайна лява лента. Четирите ленти на снимката се виждат перфектно. Снимката я получи 2 седмици след случката.
          Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
          Lancia Lybra 1.8 131Hp

          Коментар


            #35
            Може и да е малко офтопик но понеже няколко колеги споменаха че радар декторите вършели някаква работа някой може ли да препоръча такъв които върши че вече две чиститки си имам от снимки извън града и то се с няква смешна скорост и тук 50 там 50 лв маи няма да дойде излишен.Мерси предварително. Може и на лично да пише някои ако има инфо.
            Fiat Punto JTD HLX 1999

            Коментар


              #36
              bachev написа:
              Не съм чел предните коментари, но гарантирам че камерата на Цариградско посока Орлов мост снима и 4-те ленти ( барабар с бус лентата ). Един приятел има честитка за 85 км/час със снимка в крайна лява лента. Четирите ленти на снимката се виждат перфектно. Снимката я получи 2 седмици след случката.
              Лентите са три.

              Коментар


                #37
                simeon3000 написа:
                Детекторите са малко безсмислени - писват в последния момент, точно когато си срещу камерата и няма време за реакция.
                И аз сьм на сьщото мнение, тази година си купих радар Кобра и на пьт за морето - 3 пьти отиване и врьщане , винаги ги хващаше в последния момент. Затова си инсталирах TRAPSTER на телефона и нямам грижи
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #38
                  ogi28b написа:
                  bachev написа:
                  Не съм чел предните коментари, но гарантирам че камерата на Цариградско посока Орлов мост снима и 4-те ленти ( барабар с бус лентата ). Един приятел има честитка за 85 км/час със снимка в крайна лява лента. Четирите ленти на снимката се виждат перфектно. Снимката я получи 2 седмици след случката.
                  Лентите са три.
                  Може и да си прав, май 4-тата се появява след камерата за десен завой...
                  Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                  Lancia Lybra 1.8 131Hp

                  Коментар


                    #39
                    bachev написа:
                    ogi28b написа:
                    bachev написа:
                    Не съм чел предните коментари, но гарантирам че камерата на Цариградско посока Орлов мост снима и 4-те ленти ( барабар с бус лентата ). Един приятел има честитка за 85 км/час със снимка в крайна лява лента. Четирите ленти на снимката се виждат перфектно. Снимката я получи 2 седмици след случката.
                    Лентите са три.
                    Може и да си прав, май 4-тата се появява след камерата за десен завой...
                    Може ли да я броиме за 5-та ?

                    Коментар


                      #40
                      кола

                      Като карате колко си пише няма да имате проблем /ДАНО/ и няма какво да се обсъжда Не виждам в това задръстване как може да се кара повече.Вместо КАТ да облекчи движението то го спира . Ако е в Истанбул там е каране пише 30 караш с 80 иначе ще те блъснат или ще ти бибкатнещо като NFS -Кой стигне пръв.
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #41
                        И едно пояснение да няма опарени Току що разбрах, от достоверни източници, че камерата на околовръстното вече работи. Под работи се разбира, че материалите вече се обработват и се пращат честитки. Продобила е лиценз преди няколко дни, и вече активно се пукат Дано не съм сред късметлиите

                        Коментар


                          #42
                          Миналата вечер един джигит пред мен го "светна" тази камера.
                          Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

                          Коментар


                            #43
                            Тази на бояна ли?
                            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                            Коментар


                              #44
                              Тази на Бояна си светкаше още преди 2-3 седмици.
                              00' Bravo 105 JTD

                              Коментар


                                #45
                                Тази камера на Орлов мост преди нея снима 2-те ленти включително БУС лентата, а след камерата когато стават вече 5 ленти ( 2 за наляво към Графа , 2 за направо към университета и 1 за надясно към Военна академия) там вече снимат камерите където са сложени на самия светофар. Ако сте забелязали прозорчетата на камерата са 2: едното е за клипчета другото е за снимки.Това което е за клипчета е направено да снима някъде след отбивката за Румънското посолство.
                                Прикачени файлове
                                Fiat Brava 1.9 TD 75

                                Коментар

                                Working...
                                X