Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За цените

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това ли е рекламата която си гледал?http://choiceautopaint.com/services.htmlЗащото, ако е това, нещата стават ясни т.е. никак не е по-евтино, да кажем, че е почти същото.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #17
      Така де... Всеки си избира битките, нали. Вдигнаха се всички срещу Лукойл - предизвестен край - монополист. А има хиляди неща, малки, от които може да се почне. По време на първата криза - живеех в Испания. На всички магазини надписи - заради кризата - намаления. С 8 Евро пълнех торбите при много по-големи заплати. Тогава в Бг цените скачаха. Сега идва втора криза. Повярвайте - по-страшна от първата. Знам го покрай работата ми - подготвяме се за удара. Ако и Европа тръгне след САЩ... Какво ще стане в Бг - пак ли ще вдигнем цените? Селскостопанска страна - със най-скъпите храни. Защо сме винаги наопаки? А можеш ли да дръпнеш всичките си роднини.. Ако можех - щях да го направя.
      Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
      ----------------------------
      Ignorance is a bliss

      Коментар


        #18
        trace написа:
        Това ли е рекламата която си гледал?http://choiceautopaint.com/services.htmlЗащото, ако е това, нещата стават ясни т.е. никак не е по-евтино, да кажем, че е почти същото.
        Не съм сигурен - беше по локалния канал на Масачузетс в хотела. Ще потърся
        Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
        ----------------------------
        Ignorance is a bliss

        Коментар


          #19
          Ето цените от просто търсене в нета: http://www.costhelper.com/cost/cars/...mlСамите Maaco не са обявили цените на сайта си.
          Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
          ----------------------------
          Ignorance is a bliss

          Коментар


            #20
            Аз мисля, че всичко е заради пазара, и по-точно големината на пазара. Та американците имат градове с повече жители от цяла България. Какъв е шанса един "майстор", пък било то и добър, да намери пазар на труда си тук и какъв е в град с 10-15милиона жители? Няма как пазара ни е малък ...

            Коментар


              #21
              Направо 70% е от тва ,че като цяло пазара е малък.Защо в америка най-новия пасат е 17хиляди долара с доста добро стандартно обурудване ,а тука за най-келявия мотор и с елементарните екстри ти искат едва ли не 2на цена на тези 17хиляди...
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #22
                За цените

                vvvasilev написа:
                Абе стадооо, стадоо... и по двеста кожи да ви смъкват - пак ще мълчите. donna, е такива като теб подминават престъпления по улиците. Малки душици. И после на клавиатурата са силни.Ти знаеш ли какво е гражданско самосъзнание? Едни араби революция направиха с идеи. Такива като теб се вдигат само ако им вдигат акциза на ракията. Е_аси и народа, честно. Знаеш ли какво е нормалното. Ако има тук бояджии - да кажат - колеги, аз ще дам цени като в САЩ. Това е маркетинг. И другия път колата на който и да е роднина ще отиде при него.
                Уважаеми Господин Василев ,прави ми впечатление , че все правите сметките на другите .Думичката ,, маркетинг ’’ въпреки многото тълкувания за мен има едно значение - едно нещо струва толкова , колкото плащат за него .
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #23
                  Re: За цените

                  vvvasilev написа:
                  ... Стилото пострада на паркинг - доста. ... двете врати и предния калник не са направени добре...
                  За да разбереш къде се получава разликата в цените ще трябва малко повече информация по случая.Ако е така както си мисля, в твоя случай е имало изчукване, китосване, изглаждане, грунд, шлайфане с водна шкурка, боядисване.На запад никой не се занимава с изчукване, а се сменя целият детайл - врата, калник, капак, огледало, броня/спойлер и т.н.При тази "западна" технология се изпълнява единствено боядисване и се спестява 3 дни мацане с китове и дишане на изпарения и прахоляци.Между впрочем, боите на водна основа, които Европа се опитва да ни натресе, са по-скъпи и много по-вредни от старите бои. От старите бои може да те заболи главата, но поне няма да се нагълташ с боя, въпреки че се работи с маска.За издържливостта на тези бои е излишно да говорим. Който кара нова кола се е видял в чудо, защото няма никаква здравина и само с поглед се драска.
                  Няма начин да няма начин!

                  Коментар


                    #24
                    За цените

                    Ники , да ти изпратя ли ,, Информационен лист за безопасност ’’ на двукомпонентни грунд и боя на водна основа за да видиш , че са абселютно безопасни
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #25
                      Никой май не гледа какво включва цената от 250$.А като хвърлим един поглед и на "Additional costs" всичко става ясно.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #26
                        299 долара са грубо 400 лева.Такааа...сега понеже автора е много хитър и според мен манипулативен в изказванията си - да обясня. От боя до боя има разлика от около 200 лева на литър. Сега на темата: Пролетта един колега на баща ми, който се занимава само с тенекиджииство пребоядиса цялостно едно Рено 19. Взе сумата от точно 400.00 лева !!!Ето ви американски цени. Нали държите на тях?Само дето разковничето тук е в това, че боята е съвсем обикновена, без лак. При това боята е бяла. Бялата боя уважаеми е най-евтината и лесна за работа от всички други бои. Една кутия българска бяла боя струва 20 лева. За една кола отиват около две кутии.Хайде сега ми кажете, ако само боята ви е 400 лева ( 2 кутии Х 200 лева за скъпия металик ) как ще стане номера с пребоядисването ? А пари за лак ? А за кит ? А за труд ? А разредители ? А шкурки ? И това не е всичко като конумативи. Просто нахвърлям на прима виста.Хайде колегата с американските цени и колегите дето изписаха всички останали глупости за скъпотия и прочие, наредете се на опашката с мрънкащи и се поинтересувайте малко
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар

                        Working...
                        X