Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентският кортеж....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    AlBundy написа:
    Като му е толкоз акъла на министъра Може ли някой да ми обясни нечуващ как би разбрал дали специалния светлинен сигнал е придружен със звуков?
    Колега тия работи не ги измисля министъра ами народното събрание. Освен това като не е годен физически да управлява МПС няма да управлява. Той като не чува може да е опасен и за околните водачи

    Коментар


      #32
      От това по голяма глупост не можа ли да ти роди главата? Я вземи се осъзнай малко и тогава пиши. То ти като си надуеш уредбата в колата и много чуваш Ти като не мислиш си много по опасен за останалите водачи
      no pain no pain

      Коментар


        #33
        AlBundy написа:
        .................. То ти като си надуеш уредбата в колата и много чуваш .............
        Хахааааааа....на мен ми се е случвало...преди доста години, на Цариградско шосе изнервих шофер на линейка....бях надул музиката......само че тогава ми стана съвестно, че не го бях чул....

        Коментар


          #34
          Така де, но аз друго имах предвид. Изкупиха на инвалидите инвалидното право за собствен келепир, а сега им забраняват да карат щото били опасни за околните
          no pain no pain

          Коментар


            #35
            Човек, той е ГЛУХ. Той не чува ако ще и да му пуснеш сирената в колата. Докато ти си си НАДУЛ музиката. Дреме му на оня от НСО че си си НАДУЛ музиката. Както се казва в казармата, чл. 6-ти нали го знаеш какво гласи? Чл. 6 ДА СИЕ така ще ти отговорят и на теб. ДА СИ чул звуковия сигнал. Кто ти се слуша музика силно, ходи на дискотека. Тва не е място за джамбурета. Ти си преди всичко шофьор. Трябва да пазиш собствения си и живота на околните. Супер се нервя на такива които надул бясна чалга вътре, свалил прозорците щото не се трае в купето и върти гуми. Или като някой яде, чете вестник, черви се, и т.н. Като ти се прави нещо странично отбий па яж пий сери и прави каквото си искаш. ТИ СИ ДЛЪЖЕН ДА ЧУЕШ СПЕЦИАЛНИЯ СИГНАЛ след като си участник в движението и той е подаден.

            Коментар


              #36
              AlBundy написа:
              Интересно в едно демократично общество как е регулиран въпроса с автомобили засичаши президентски кортеж и самолети облитащи президентството
              Това "демократично" общество го знаем колко е демократично. Тук става въпрос не за автомобили, засичащи кортеж, а за кортеж, засичащ автомобил.А относно автомобилите на НСО, аз съм бил свидетел на друг случай:По време на посещение на президента в Сливен (май не беше този президент) бяха затворили улиците, по които трябваше да мине кортежа. Затворили ги бяха за коли, но не и за пешеходци (в смисъл пресичащи). А пилотните коли, а после и целия кортеж профучаха с немислима за населено място скорост, с каквато дори аз не карам (поне 100 км/ч). Ами ако някой заблуден пенсионер беше тръгнал за кисело мляко отсреща?!?!?

              Коментар


                #37
                Хахаха, щото не са те стреляли по алеите на Златните когато бай Тошо и бай Добри идваха на гръцка таверна :D Сега се кахърите за глупости
                no pain no pain

                Коментар


                  #38
                  Moмчета и момичета, Вие сте длъжни да им осигурите предимство дори и да не са с включени светлини,защото после пак ще сте виновни вие.Те винаги могат да твърдят обратното.А,повярвайте ми виждал съм ги как карат без да се обиждате но всички СМЕ далеч от тяхната подготовка и знания за шофиране както и колите ни,така че не се правете на ербапи защото само ще си изпатите по един или друг начин.Те са в пълното право пилотната кола ако прецени че създавате опасност за кортежа да ви изхвърли а и може да го направи повярвайте ми ПП не се обиждайте от поста ми просто давам добър съвет
                  Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

                  Коментар


                    #39
                    И аз това се опитвам да им втълпя. Иначе пробвах едно време за работа в НСО. Обаче ми казаха че имали място само за 2 шофьора в щата. Когато попитах какво е необходимо за шофьор ми беше отговорено съвсем простичко. Всички възможни категорий. Отделно те после те научават да караш каквото имат на въоражение. Камиони,коли, вертолети дори. Гледал съм и тренировки. Е повярвайте ми, това с което се славят (че са най добрите шофьори в НСО) и се тупат в гърдите е подплатено с техника.

                    Коментар


                      #40
                      Относно НСО и как карат нямам думи. Имат заповед ако пречеш да те спрат по всякакъв начин. Това означава дори и да те избутат от пътя. Някой от форума правилно беше споменал за едно произшествие около Благоевград. Било е с кортежа на президента на Малта. Някакъв с ТИР нещо не е спрял или пък имал проблем със спирачките, не си спомням точно, но тия с пилотната кола се беха забили челно в него и го спряли....... Но единият загинал.... Един колега веднъж така кара си и некакъв кортеж минава, а пътя е бил четрилентов и той решил, че може да не спре. И изведнъж некво Ауди лети срещу него. Той на спирачките. Ония на 1 см от бронята му спрял. Гледал го лошо. Минали сички ония зядна и след тях. И Колегата ми 5 минути седи и мига..
                      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                      Совалката средно на LPG
                      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                      Коментар

                      Working...
                      X