Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно трансмитер(за запалка) DIVA с RDS

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не мога да разбера що за мазохизъм от ваша страна да се занимавате въобще с тези китайски творения, то така или иначе трансмитера звук като хората не вади.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #17
      batproho написа:
      Не мога да разбера що за мазохизъм от ваша страна да се занимавате въобще с тези китайски творения, то така или иначе трансмитера звук като хората не вади.
      Бе точно този модел вади доста приличен звук, да ти кажа.Не е като от CD, но е не по-лошо от обикновена радиостанция. При липса на алтернатива е приемливо.

      Коментар


        #18
        Дидо, всеки има право на избор (или поне така е прието) , разни хора, разни идеали.п.с. примерно аз въобще не слушам МР3-ки в колата, в краен случай файлове в ААС формат.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #19
          Как може да купувате трансмитери Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

          Коментар


            #20
            а какво да си купя скъпо радио и да го изнесът на първата вечер не мерси

            Коментар


              #21
              Колкото и да е сложно управлението на един трансмитер бих се примирил, ако вади качествен звук и в паузите между песните няма характерния за повечето трансмитери увеличение на шума.
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                #22
                Аз моя съм го демонстрирал на колеги от форума - могат да потвърдят че свири доста прилично, без странични шумове. Вече не го ползвам, защото благодарение на Дянко (reter) се сдобих със CD-ченджър и вече се слушат само аудиодискове Но въпреки това си седи в Бравото и винаги бих си го пуснал пак, ако искам да слушам нещо ново на мр3, дето не съм имал време да го кача на аудио-диск (не че качеството се подобрява де, като се запише на аудио-диск )Вариантът да демонтирам оригиналното радио и да сложа нещо друго изобщо не стои пред мен.

                Коментар


                  #23
                  Дидо в аудио дисковете е истината , разбира се със записи в FLAC или wav. формат а не ниско качествена МР3-ка.
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #24
                    Трансмитър rules .Сега сериозно, не всички сме със слух като на котка, така че и трансмитъра ни върши перфектна работа. Аз лично примерно не че не искам хубава музика, ама не съм чак такъв маниак (не и както преди 10-15 години) , та да инвестирам 500+ лева в такава. Стандартната в бравото даже ми е достатъчна.
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X