Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно трансмитер(за запалка) DIVA с RDS

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно трансмитер(за запалка) DIVA с RDS

    http://shop.mobile.bg/2345-diva-rds-fm-transmiter.html Добър ден,интересува ме от каде се сменяват папките с песните на този трансмитер,моето дистанционно е с малко по разбъркани копчета иначе ги има същите,благодаря предварително

    #2
    Re: Въпрос относно трансмитер(за запалка) DIVA с RDS

    VICHKOOO написа:
    http://shop.mobile.bg/2345-diva-rds-fm-transmiter.html Добър ден,интересува ме от каде се сменяват папките с песните на този трансмитер,моето дистанционно е с малко по разбъркани копчета иначе ги има същите,благодаря предварително
    Еб@х тези тагове.Означениятя са за назад<<И за напред:>>|
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      нищо не разбрах от отговора ти от тези двете си сменявам песните,но не и папката с песни от която да слушам,много странно на стария имах отделни две за сменяване на папките..

      Коментар


        #4
        Като превъртиш всички песни от папката не преминава ли на следващата (папка) или се връща на първата песен от текущата (папка)?Пробвай да задържиш бутона >>|, та да видим дали ще мине в следващата папка.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          Според мен със задържане както каза колегата по горе ще превърти песента по напред ,може би бутона под 7-цата може да върши нещо такова но немога да го прочета какво пише.Пробвай както казаха по горе пък дано стане

          Коментар


            #6
            ще опитам и ще пиша,да като свършат песните сменява папката,но ако не може да се сменяват с бутон ще е доста глупаво направено,а със задържането мисля че просто сменяваше следваща,но ще опитам и ще пиша пак мерси за сега

            Коментар


              #7
              Като не ти отваря папките- качвай песните на плейлист.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                папките не се сменяват никакси само като свършат песните от дадена папка тогава се прехвърля следваща папка

                Коментар


                  #9
                  Ами тогава може да ги сложеш всичките в една папка без други подпапки

                  Коментар


                    #10
                    Имам същия трансмитер.Китайците са го направили твърде идиотско, но все пак папките могат да се избират.Става по следния начин:1. Свири някоя песен.2. Слагаш на пауза3. Натискаш на дистанционното бутона PK SONG (на снимката дистанционното е малко по-различно от моето, мисля че е долния ляв бутон);4. След това натискаш на самия трансмитер бутона СН5. Появява ти се меню, в което първия избор е Local Folder6. Потвърждаваш чрез натискане на бутон СН на трансмитера7. Със стрелките от дистанционното местиш по фолдерите до достигане на желания от теб8. Потвърждаваш пак с СН на трансмитера9. Отиваш със стрелките върху първата песен от фолдера, потвърждаваш с СН10. Натискаш PLAY на дистанционнотоЕлементарно, а? Особено в движение

                    Коментар


                      #11
                      Иб@хмааму...
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Трябват ти две висши, шест ръце и 4 очи!
                        Няма начин да няма начин!

                        Коментар


                          #13
                          определено тъпо направено аз го правя така,пускам първата песен от дадена папка и връщам едно назад и вече съм в другата папка и пак пуксам първата песен и съм в началото на предишната папка определено по лесно

                          Коментар


                            #14
                            drif7_ написа:
                            Ами тогава може да ги сложеш всичките в една папка без други подпапки
                            Елементарно, Уотсън . Отваряш папката, копи- пейст и си готов!
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              #15
                              А моето си има на дистанцията за смяна на папките FL+ FL-, само дето не помни говедото, като го спра и не помно до коя песен е стигнало, нито насторйките на еквалайзера, добре че съм го заковал на 87,5 та да не се чудя и за него дали ще го запомни, това му е началото де. А защо не помни понятие нямам, дали е от модела или само то е такова незнам, купих го от ибея и каквото ми пратиха това е, за 5.40 лв. толкова. А колкото до това на колегата щом няма бутони за папки то си ги кара по реда на записване, няма значение дали е в папка или не, няма и никаква сортировка, така се държи на сина, но пък помни до къде е стигнало.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар

                              Working...
                              X