Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно спиране на знак СТОП и неговата валидност

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Опитах по добрия начин ама модераторите тука сте по-кухи и от гайди. Сега сигурно и това ще ви е обидно... Ми проблема си е ваш... Нито кух е обида, нито гайда ... Ако вие така го приемате може да ме хванете за дръжката ... Не ми се молете изобщо, тука не е църква. Ако на вас не ви хареса сами си казахте къде е бутона изход... Ползвайте го. Правилата съм ги прочел ама там не пише тия думи да са обидни... Относно кое е желателно и кое не поста си е мой ше си го редактирам както ми е кеф. Ако не ви харесва пак може да ме хванете знаете къде.Относно какво съм искал да кажа на оня с фаровете утре като някой тъпунгер ви нацепи колите ше ме разберете и проблема пак ше си е ваш ама ше е късно.Ся ше ме баннете ... ми дреме ми на онова дето ви казах да ме хванете за него.Аре със здраве и като ви смелят кочините някви идиоти дето и идея си нямат от шофиране и закон за движение по пътищата дано поне вие оцелеете ... Че напоследък много хора го нямат тоя късмет за съжаление и вие може да се чувствате съпричастни към нещастието им... Щото поoщрявате малоумниците...

    Коментар


      #92
      Момче ,мога само да ти кажа ,че каквото ти е поведението и написаното от теб тук във форума ,то такова ще да е и на пътя. Един уравновесен водач на пътя никога не би си позволил да пише такива глупости във форума .Позамисли се малко .
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #93
        коцев написа:
        Момче ,мога само да ти кажа ,че каквото ти е поведението и написаното от теб тук във форума ,то такова ще да е и на пътя. Един уравновесен водач на пътя никога не би си позволил да пише такива глупости във форума .Позамисли се малко .
        Едно питане - Ти "К*рва" ли си ? ...Усещам някаква уловка, но въпреки това - подобни изрази не са желани тук.Модератор.

        Коментар


          #94
          Питанията могат да станат стотици и е редно някой да я заключи тая тема ,защото изби в лоша посока както много други.За мен имаше полза от темата защото се снабдих с правилника и закона и вече си го препрочитам на спокойствие. За това благодаря на тия които ми го изпратиха . :D
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #95
            Че Коцев е убеден комунист, за което не го подкрепям е факт. Че не плаща ДДС - също. Но Жорко, що не задаваш тия въпроси директно, бе мойто момче!? Тогава Коцев вероятно би ти отговорил, както трябва!

            Коментар


              #96
              PASSARELLA написа:
              Но Жорко, що не задаваш тия въпроси директно, бе мойто момче!?
              Не е нужно да ме наричаш "твое момче", освен ако не ти се заиграва , а и как по-точно да ти ги задам тук ? Модераторе Усещането ти е точно и вярно ... знам, че не са желани, обаче са необходими

              Коментар


                #97
                jorko написа:
                PASSARELLA написа:
                Но Жорко, що не задаваш тия въпроси директно, бе мойто момче!?
                Не е нужно да ме наричаш "твое момче", освен ако не ти се заиграва , а и как по-точно да ти ги задам тук ? Модераторе Усещането ти е точно и вярно ... знам, че не са желани, обаче са необходими
                Очевидно е, че Коцев не е "К*рва". Но възможно ли е Жорко - ти да си "К*рва"?Както казват някои - ако видиш едно голямо бяло нещо да плува във водата, да има голяма жълта човка и да прилича на патица - най-вероятно то е патица. С оглед на това, че вероятно умствените ти способности са не по-големи от на патица, плуваш срещу течението...просто си отиваш към патица, мойто момче!Няма смисъл вече да ти цитирам правилата.Първи и последен компромис.Модератор

                Коментар


                  #98
                  PASSARELLA написа:
                  ...
                  Тук направи грешка Я да взема да заключа темата, че току виж сте си изпросили по някой банан.Модератор.

                  Коментар

                  Working...
                  X