Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазин за жила в Сф

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ses написа:
    sachma написа:
    Не знам доколко ще ти свърши работа, но преди имаше едни дето правиха жила на Цар Борис. Някъде към големите номера беше, не помня кой точно. Преди 3г. някъде бях закъсал с един бус - скъса се жилото на газта. Носиш жилото - правят ти същото. Сега меко ли е, твърдо ли е - не знам. Не знам още дали ги има, може да се поровиш в нета. Мястото беше на излизане от София по Цар Борис - вдясно се падаше, имаше си табела. Можеш да се разходиш да видиш каква е хавата...То като се замисля и аз трябва да се разходя скоро дотам, че на Астрата ми се скъса едното жило на дясната предна седалка...
    Иначе аз мога да предложа да се погледне euro07, axm-auto както и в някоя морга.
    Погледнато е, цената била толкова висока, че по-добре да помисля за нов цял механизъм. Много консуматорско стана всичко, чистачките се сменят с рамената, жилата се сменят с целия механизъм, скоро като се изцапа предния прозорец и той ще трябва да се сменя. Винаги мога да си го взема 2 ръка целия механизъм ако не стане моята идея.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      pakumba написа:
      ses написа:
      sachma написа:
      Не знам доколко ще ти свърши работа, но преди имаше едни дето правиха жила на Цар Борис. Някъде към големите номера беше, не помня кой точно. Преди 3г. някъде бях закъсал с един бус - скъса се жилото на газта. Носиш жилото - правят ти същото. Сега меко ли е, твърдо ли е - не знам. Не знам още дали ги има, може да се поровиш в нета. Мястото беше на излизане от София по Цар Борис - вдясно се падаше, имаше си табела. Можеш да се разходиш да видиш каква е хавата...То като се замисля и аз трябва да се разходя скоро дотам, че на Астрата ми се скъса едното жило на дясната предна седалка...
      Иначе аз мога да предложа да се погледне euro07, axm-auto както и в някоя морга.
      Погледнато е, цената била толкова висока, че по-добре да помисля за нов цял механизъм. Много консуматорско стана всичко, чистачките се сменят с рамената, жилата се сменят с целия механизъм, скоро като се изцапа предния прозорец и той ще трябва да се сменя. Винаги мога да си го взема 2 ръка целия механизъм ако не стане моята идея.
      Те още малко и ще ти кажат, че жилото се сменя с колата
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        Един достоен завършек на темата- жилата, които купих от вело магазин свършиха страхотна работа. С шмиргел изпилих фабричния накрайник на жилото, за да влезе на необходимото място, после дойде проблема как да сложа накрайник в другия край, защото там е отворено...Изпилих гайка от спица, мацнах с киселина и жилото и накрайника и запойх. Стана много здраво и мисията приключти. Сметката: жило- 50 стотинки, накрайник спица без пари, труд от мен под 2 часа всичко с разглобяване и сглобяване и т.н. Останалите 79,50 стотинки спестени от ремонта при онези ще ги изпия.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар

        Working...
        X