Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква OS използвате,параметри и на какви T работят вашето PC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    seninkn написа:
    P D 915@28000 1Mb 47 градусаAsus P5PL-E 48 градусаNVIDIA GeForce 7300 GT 256 MB 71 градусаST3160815AS 160 GB, 7200 RPM, SATA-II 36 градусакато кутията има два допълнителни вентилатора един над бокса на процесора и един обдухващ харда, щайгата не е почиствана от година
    Всички GeForce ли греят така ... ? Мен малко ме стряскат тези стойности които ми отчита

    Коментар


      #17
      С какъв софтуер (безплатен и лек) мога да видя стойностите на лаптопа и на настолния? Имам на лаптопа някакъв Еверест, ама нищо не показва. Оправих се. Лаптопа е HP NC 6000, Win XP SP3, Radeon Mobility 9000 май му е видеото, HDD e 30 ГБ, Рам - 2 по 512, ама работят на ниски скорости. Другия компютър е тоя дето го купувах с помощ от форума, даже има тема някъде назад:Win 7 Ultimate x64Процесорът май беше Athlon 640 x4 3000 - 36 градусаРам 2 по 2 ГБ ДДР3HDD 640 май беше WD Black. 35 градусаВидеото е вградено в дъното, HD 4250, 35 градуса а самото дъно беше нещо 880GMA UD3H....дрън-дрън... 33 градуса.

      Коментар


        #18
        Хайде на поредната анкета :D Windows VISTA

        Коментар


          #19
          Напоследък ползвам само лаптопа, който грее ужасно много. В този смисъл, я дайте някоя лека програмка да видя колко държи като температура.P.S Сетих се, че имам една.Vista SP2HP Pavilion dv5AMD Turion X2 Ultra Dual-Core 2,20GHz - около 62градусаHDD 320GBRam 3GBATI HD 3450 - около 50градуса.Това е при току-що пуснат. Като позагреее ще погледна пак.

          Коментар


            #20
            Витал,колегите като чуят за НР и се исприщват, това животно имало нещо недомислино във охлаждането и събирането на прах от него, въпреки че брат ми има също ДВ 5, но интелския процесор
            ...хладилник, карам хладилник...

            Коментар


              #21
              Мисля, че от АМД-то. От както го пуснах(миналия пост) вече е на 92градуса... Видеокартата не е мръднала...Иначе като цяло съм много доволен от лаптопа. Единствено, че много грее...Извинявам се за

              Коментар


                #22
                durex_a написа:
                Всички GeForce ли греят така ... ? Мен малко ме стряскат тези стойности които ми отчита
                ми честно незнам при игри съм стигал до 90 гр,но в момента щайгата не е чистена цяла година и сигурно е доста задръстен вентила, но пък вече не играя на игри /ейч оф импаиер 2 и 3, империум романом, и сега анно 1404/
                ...хладилник, карам хладилник...

                Коментар


                  #23
                  vital написа:
                  Мисля, че от АМД-то. От както го пуснах(миналия пост) вече е на 92градуса... Видеокартата не е мръднала...Иначе като цяло съм много доволен от лаптопа. Единствено, че много грее...Извинявам се за
                  малеее за какво пържене става въпрос
                  seninkn написа:
                  durex_a написа:
                  Всички GeForce ли греят така ... ? Мен малко ме стряскат тези стойности които ми отчита
                  ми честно незнам при игри съм стигал до 90 гр,но в момента щайгата не е чистена цяла година и сигурно е доста задръстен вентила, но пък вече не играя на игри /ейч оф импаиер 2 и 3, империум романом, и сега анно 1404/
                  Ами аз играя CS и NFS U2 и ми прави 90гр. и мисля че са много ... другата седмица ще и купя вентилатор защото сега има само радиаторче и ще пиша има ли разлика

                  Коментар


                    #24
                    win 7
                    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                    Коментар


                      #25
                      CPU-Intel QUATRO 4x3.2GhzRAM-Kingston(3x2GB)VGA-ATI READON 3D(1GB)пушка е

                      Коментар


                        #26
                        durex_a написа:
                        seninkn написа:
                        P D 915@28000 1Mb 47 градусаAsus P5PL-E 48 градусаNVIDIA GeForce 7300 GT 256 MB 71 градусаST3160815AS 160 GB, 7200 RPM, SATA-II 36 градусакато кутията има два допълнителни вентилатора един над бокса на процесора и един обдухващ харда, щайгата не е почиствана от година
                        Всички GeForce ли греят така ... ? Мен малко ме стряскат тези стойности които ми отчита
                        E, то температурата на една карта от преди 5 години е вероятно много мощен критерий за оценяване на останалите от цялата марка Споко, всяка карта грее различно, дори идентични модели с различни охлаждания греят различно, дори абсолютно еднакви карти в различни кутии греят различно. То факторите, които допринасят основно за температурите на една карта са толкова много, че е пълен абсурд дори да си помислиш да правиш някакъв генерален извод по принципот един частен случай на някаква си карта

                        Коментар


                          #27
                          Компа в нас е следния:MB Jetway m25gt Нещо си nv550 чипсетCPU Athlon 64 x2 4000+ 2.1 Ghz Ram 2х2gb 667 mhzVGA Nvidia 9600 GT + 700/2000 ( Овърклокната фабрично( стандартно е на 650/1800) )HDD ОТ скоро Samsung F1 500GB ( Seagate-a Гръмна преди 2-3 месеца)Температури: MB - 35cCPU - 37c Core1/2- 35c/29cRam- -//-VGA- 37cHDD- 30cРаботя на windows 7 ultimate SP 1 и в къщи и в офиса Компа в офиса варира доста, бил съм и със Athlon 2 x4 4x3.5 real Ghz + GTX 285, както и едноядрен процесор със вградена карта ....

                          Коментар


                            #28
                            Процесор Пентиум 4 - 3,00GHz RAM - 2GBВидео карта - вградена е и е променлива(в момента е 225-6МВ)Хард диск 300ГБ Ами май това е. Аааа забравих- Джам(Уиндоус) ХР

                            Коментар


                              #29
                              Бре няма да съм с най-слабата щайга .Нищо лично!!!Windows XPCPU : AMD ATHLON64 S.754 2GHz~2,4GHzRAM : A-DATA DDR400 2x512MBMB : ASUS K8U-X DUAL DDR400,AGP8x,ULI CHIPSETHD : HITACHI 80GB 7200RPM 8MB CESHVGA : ATI RADEON 9600PRO 256MB/128BIT Температури:CPU - В спокоен режим в голяма жега 40градуса,иначе стига 52/3 на 100% натовареностМB - В спокоен режим в голяма жега 38/9,при нормална температура стига 48 на 100% натовареностHD : около високите за него 35градуса.вече имам случай,да откаже от жегата.За другите чаркове,преди 10-на години,не са им били измислили датчици,за температура .Има и 2 почти аналогични лаптопа,единия BENQ,другия ASUS.Освен марките,и дъната са различни. :Widows 7CPU: INTEL PENTIUM Dual-Core T2080 1,75GHz 1MB CESH / T2180 1,85GHz 1MB CESHRAM: 2GB DDR2MB: ASUS F5R/BENQ A52VGA: ATI XPRESS 200M 128MB + 128MB HD: 120GBИ дватата лаптопа се въртят около 50-те градуса в жегите.
                              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                              Коментар


                                #30
                                Да ъпна темата като вметна че видео картата ми без вентилатор, в не натоварен режим държеше 71градуса в натоварен стигаше до почти 100. Обшо взето с 2лв. си реших проблема сега в не натоварен режим поддържам 46 градуса и в натоварен стига до 54

                                Коментар

                                Working...
                                X