Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли да се отнеме лиценза на Мтел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ли да се отнеме лиценза на Мтел?

    http://www.razkritia.com/106441/%D0%...5%D0%BD%D0%B7/

    #3
    Мтел, че са боклуци, боклуци са. На мен лично са ми най-неприятния български мобилен оператор. Не мога да разбера обаче, защо на всяко спиране на някой от операторите, трябва да се оревава орталъка? Ами ако смятате, че нарушават закона или правата ви - осъдете ги.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #4
      Не

      Коментар


        #5
        Мтел и лукойл са две съвсем различни неща по отношение на закона и няма как да се сравняват. Освен това къде в договора на кой да е оператор пише, че връзката е непрекъсната на 100% и не могат в никакъв случай да се очакват сривове в системата? бас хващам, че такава кауза няма и няма как да има, защото такова нещо не може да бъде гарантирано. Ако все пак някой се е почувствам много засегнат, може да започне да пише жалби.От друга страна препоръчвам на всеки, който го е приел много сериозно да се замисли дали да не поговори със специалист относно зависимостта си от мобилни телефон - не е нормално да изпадаш в паника само защото не си имал връзка няколко часа. Между другото глобул също имаха проблем от няколко часа миналата година, но до колкото си спомням никой не го отрази - явно на определени хора им е кеф да пишат срещу определени компании, защото и в трита оператора се надписват сметки, и в трита оператора има проблеми при прекратяване на договор или друго - говоря от личен опит. А другият ми въпрос е, след като толкова не ви харесва Ментел, що си подновявате договорите? 100% от познатите ми на Мтел, които реват от тях, го направиха. От друга страна имам и познати, които са много доволни.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #6
          НЕ!Честно казано, 2 часа без телефон за мен са някакво огромно щастие!Понякога искам да убия изобретателя на тази технология! П.П. А за това, кой от трите оператора е мошеник...
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #7
            Напоследък ми е станало навик да си оставям мобилните телефони вкъщи и да ходя без тях... После гледам кой ме е търсил и му прозвънявам.

            Коментар


              #8
              И аз гласувах с НЕ. Имам карти и на 3-те оператора(единият, от който ми е служебан). Знам много добре какво се случва и какво правят и от трите оператора. Ако се стигне до отнемане на лицензи трябва да се отнемат на всички оператори и в тоя случай хората, който пискат, че нямат покритие 2 часа какво ще правят. Напълно подкрепям мненията на avvasilev и ele
              Fiat Bravo SX 1.4 12V

              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

              Коментар


                #9
                avvasilev написа:
                НЕ!Честно казано, 2 часа без телефон за мен са някакво огромно щастие!Понякога искам да убия изобретателя на тази технология!
                Интересно, може би телефонът ти няма копче за изключване, а батерията му е неизтощима? Когато имаш нужда от два часа без телефон, просто го изключваш. Имаше наскоро една форумска среща, на която едно от най-хубавите неща било, че операторите нямали обхват, като че ли никой не знае как да си изключи телефона, ако толкова му се живее без обхват. Ако при всяко прекъсване на нещо трябваше да се отнема лиценза на съответната компания... А и защо още се занимавате с тия М-тел? Да изключим това, че цените им са най-високи, но тази гавра с фактурите от края на миналата година беше черешката на тортата. Колко народ пропищя с надписани сметки, ония хем си признават, хем продължават, а хората пак са си техни абонати. Защо, нали вече можеш да си запазиш номера и да си смениш доставичка?

                Коментар


                  #10
                  аз лиценза на Ментел съм им го отнел отдавна е, като изключим служебния телефон, ама там е по-добре да не работи
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #11
                    ogi28b написа:
                    avvasilev написа:
                    НЕ!Честно казано, 2 часа без телефон за мен са някакво огромно щастие!Понякога искам да убия изобретателя на тази технология!
                    Интересно, може би телефонът ти няма копче за изключване, а батерията му е неизтощима? Когато имаш нужда от два часа без телефон, просто го изключваш.
                    Служебен е и го плаща шефа!Няма изключване...
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      #12
                      ogi28b написа:
                      Имаше наскоро една форумска среща, на която едно от най-хубавите неща било, че операторите нямали обхват, като че ли никой не знае как да си изключи телефона, ако толкова му се живее без обхват.
                      Като го изключиш, значи съвсем умишлено не искаш да те търсят, и ако те търси примерно шефа или жената може да стане неприятно. Съобщението е "Телефона на абоната е изключен". А като няма обхват, вината не е на абоната, въпреки че той е радостен от този факт :D . Тогава както знаете - "В момента няма връзка с този номер" или "Абоната е извън обхват".
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #13
                        Вие явно не знаете опцията на телефона "пренасочване на обаждания". Толкова полезна, хем телефона стои включен, хем може да си нагласите най - различни операторски приказки като почти безплатно за отсрещната страна. Разбра се някой може да се изтарикати и да пренасочи номера си на 048 **** тогава вече яко ще се плаща
                        Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                        Коментар


                          #14
                          kazan написа:
                          Вие явно не знаете опцията на телефона "пренасочване на обаждания". Толкова полезна, хем телефона стои включен, хем може да си нагласите най - различни операторски приказки като почти безплатно за отсрещната страна. Разбра се някой може да се изтарикати и да пренасочи номера си на 048 **** тогава вече яко ще се плаща
                          Ти пък явно не знаеш, че който поръчва, той плаща, а тоя, дето звъни го боли носа накъде са го насочили. Пък изтарикатилият се - да плаща, щом иска
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #15
                            ogi28b написа:
                            А и защо още се занимавате с тия М-тел? Да изключим това, че цените им са най-високи,
                            Цените май са едни и същи. Понеже искам да си сменя плана, разгледах всички оператори и стигнах до това заключение.Плановете които мен ме интересуват:http://www.mtel.bg/mtel-comfort/index.phpM-Tel COMFORT 250Месечна такса 9,90 лв.Безплатни минути към всички мрежи в страната - - 60Безплатни минути изходящи разговори Семейство и приятели на месец 2000Цената на минута разговор към групата Семейство и приятели 0,10 лв.Цена на минута разговор към всички мрежи в страната 0,32 лв.Цена на SMS към всички мрежи в страната 0,14 лв GLOBUL Smart WayЦена на стандартен месечен абонамент 9,90 лвВключени минути за разговори от групата ,,За приятели
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар

                            Working...
                            X