Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

откъде да намеря печати???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    откъде да намеря печати???

    както може би разбрахте,имам проблем с номера на рамата(няма го) и в КАТ нещат да ми сменят номерата....тоя пича на каналите каза "върни се,намери го,или направи каквото можеш и после ела пак при мене с номер някъде на купето да оправиме документите" при което ми намигна това според мене означава само едно - "върни се,набии си номера някъде,и ела пак" !!!няма смисъл да обсъждаме корупцията навсякъде в държавата,или всички законни и незаконни методи за оправия....въпросът ми е,някой знае ли откъде мога да си взема такива метални печатчета с някои от цифрите и 3 букви - ще хвана да ги набия някъде по праговете,ще се върна и ще видиме какво ще стане та ако някой има,или знае откъде да купя....книжарница ли,незнам и аз.....да свирка,че това ми е единстенното спасение

    #2
    Потърси в някоя фирмичка която прави табелки, ламаринени изделия, реклама...
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      Продават се комплекти букви и цифри в Бриколаж, а май съм виждал и в Алати...
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        За какъв автомобил става дума
        Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
        Brava 1.4 12V SX

        Коментар


          #5
          АВТОМОБИЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ В ГЕРМАНИЯ АВТОМОБИЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ В ИТАЛИЯ МЕРЦЕДЕС - набит на предна стена,разделяща купето от двигателя.От 1992 г.на пода пред предната дясна седалка.V/ ОВ 12603612123456 ЕМВ - набит Върху стената разделящакупето от двигателя/до предната дясначистачка.У В А 47110007807995фОРД - набит на пода до предната дяснаседалкаУ РО ВХХССАВЛГ12345 фИАТ - набит на предната дясна опора на амортисьора, на нови модели на пода пред предната дясна седалка. 2 РА 1540000000000АЛФА РОМЕО - на горната страна напредната седалка.2 АК 1153500000101ЛАНЧИЯ - набит на предния носач наамортисьора.2 ЬА 831АВОООООООО ФОЛКСВАГЕН, - набит 6 средата та предната стена отделяща двигателя от купето. ./ У УУ 2221921^123456ОПЕЛ - набит Върху пода до дясната преднаседалка.У ОЬ 00003432123456АУДИ - набит на челната стена до резервоара за Вода на чистачките. У АУ 222852СА123456ПОРШЕ - набит на предния десен калник до опората на амортисьора или на напречната стена пред акумулатора. Ш РО 222912Е3141234АВТОМОБИЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ В ЯПОНИЯМИЦУБИШИ - набит на предния панел разделящ двигателя от купето ] МВ МРС51АК0123456ПИСАН - набит на предния панел разделящдвигателя от купето’) N1 00К51300123456(УЗУКИ - набит на предния панел разделящ1)двигателя от купето} ЗА 08140000605001МАЗДА - набит на дясната предна странана предната стена.М 00121101100001СУ Б А РУ - набит на предния панел, разделящкупето от двигателя.5 Р1 ВС7АЬ0ЕН123456АВТОМОБИЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ В КОРЕЯДЕУ. - набит Върху пода до дясната предна седалка или на предния панел, разделящ двителя от купето. ТР19СОВ123456фЕРАРИ - набит на предния десен носач наамортисьора.2 РР АА178000012345АВТОМОБИЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ В РУСИЯВАЗ - набит на десния подкалник. X ТА 210800С0000001МОСКВИЧ - набит на десния подкалник /точкуван/ или на предна хоризонтална преда. X ТВ 214120К0000001АВТОМОБИЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ ВЪВ ФРАНЦИЯПЕЖО - набит на предния десен калник или на предния панел отгоре V РЗ 581А11С1234567РЕНО - набит на дясната опора наамортисьораV Р1 136201В1234567ДРУГИ АВТОМОБИЛИВОЛВО - набит на дясна предна Врата /наедна от двете колонки/V VI 744883К1123456СААБ_ - набит на опората на преден десен амортисьор или в багажника отзад V ЗА 03140000605001КРАЙСЛЕР - на предната лява страна под прозореца - нитована табелка 11 С 1Ж77ЬХСТ000001ЯГУАР - на предната ляВа страна под прозореца - нитована табелка ЗАД Д ОАЬУ400324Ь02колеги възможни са грешки при буквените обозначения, програмката която ползвам кирилизира част от тях
          Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
          Brava 1.4 12V SX

          Коментар


            #6
            Re: откъде да намеря печати???

            sehnsucht написа:
            както може би разбрахте,имам проблем с номера на рамата(няма го) и в КАТ нещат да ми сменят номерата....тоя пича на каналите каза "върни се,намери го,или направи каквото можеш и после ела пак при мене с номер някъде на купето да оправиме документите" при което ми намигна това според мене означава само едно - "върни се,набии си номера някъде,и ела пак" !!!няма смисъл да обсъждаме корупцията навсякъде в държавата,или всички законни и незаконни методи за оправия....въпросът ми е,някой знае ли откъде мога да си взема такива метални печатчета с някои от цифрите и 3 букви - ще хвана да ги набия някъде по праговете,ще се върна и ще видиме какво ще стане та ако някой има,или знае откъде да купя....книжарница ли,незнам и аз.....да свирка,че това ми е единстенното спасение
            Град Карлово, военен завод!

            Коментар


              #7
              Re: откъде да намеря печати???

              kuli6eva написа:
              sehnsucht написа:
              както може би разбрахте,имам проблем с номера на рамата(няма го) и в КАТ нещат да ми сменят номерата....тоя пича на каналите каза "върни се,намери го,или направи каквото можеш и после ела пак при мене с номер някъде на купето да оправиме документите" при което ми намигна това според мене означава само едно - "върни се,набии си номера някъде,и ела пак" !!!няма смисъл да обсъждаме корупцията навсякъде в държавата,или всички законни и незаконни методи за оправия....въпросът ми е,някой знае ли откъде мога да си взема такива метални печатчета с някои от цифрите и 3 букви - ще хвана да ги набия някъде по праговете,ще се върна и ще видиме какво ще стане та ако някой има,или знае откъде да купя....книжарница ли,незнам и аз.....да свирка,че това ми е единстенното спасение
              Град Карлово, военен завод!
              Що ти трябва да останеш без кола.
              Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
              Brava 1.4 12V SX

              Коментар

              Working...
              X