Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на лаптоп - съвет...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Лаптоп за игри не става. Като не е на зарядно нали се сещате, че не може да използва пълната си функционалност. Тогава за какво ти е Геймърски Лаптоп? Alienware - геймърски, малък мощен. Има един се продава в алфа форума май зеленичък втора ръка май за 800лв.
    Танцувай с любов!
    Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

    Коментар


      #17
      oTBpaTuTko: Toва абсолютно не е вярно, зависи как си настроил системата.Брат ми си взе Dell Inspiron N5110 за 1049 на промоция и е много доволен - използва го почти само за игри. Като знам колко е капризен, ти го препоръчвам с 2 ръце и 2 крака.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        veselin10 написа:
        .... мога за съвет да ти кажа да не вземаш следните: DELL Inspiron (Vostro е добре)
        Колега би ли споделил защо не препоръчваш тези модели?Имат ли някакъв специфичен дефек или какво им се разваля и прочее... Аз преди 6-7 месеца си взех гтакъв и съм много доволен засега , да не чуе дявола... http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ASDB000013-COL
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          По въпроса за DELL Inspiron специално серията N5010 ( 5110 май са по-добри в много отношения) нови лаптопи, работили между 10 и 30 дни при клиентите ( става въпрос за 5-6 бройки в близките 2-3 месеца) идват първо за смяна на хардовете, после смяна на термо помпа, а единия ги накарах да го сменят защото надвиши 30(тридесет) дни в сервиза на Stemo. Ние ги вземаме от Polycomp , но сервизът е в Стемо. Абе големи грижи с тази серия на DELL процесорите им ( i3) работят на 55-60 градуса ... не ми харесват и аз никога няма да си взема или да препоръчам на някого такава машина. Дел не са онова което бяха преди 6-7 години... Всичко това е лично мое мнение.
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            #20
            .

            За тия пари Dell N5110, вярно малко е пластмасов. Бягай от Acer и HP в който и да е клас, аз съм предубеден имал съм HP nw9440 - нов, тва не е лаптоп за два лева и какво ли не му се счупи, сблъсквал съм се и с доста други извращения от тия марки. За колегата по-горе с мнението за Sony - вярно плащаш за марката, ама там недоразуменията се случват сравнително по-рядко Бих ти препоръчал и Lenovo y570 серията, ама там парите са други И за 1000 лв недей да си мислиш, че ще вземеш нещо геймърско, ако толкова искаш да играеш игри - вземи си настолно PC. Там пък хубав монитор е около 350-400 лв, т.е. 1000 лв пак няма да ти стигнат за pc и монитор - ако държиш на най-новите игри. В заключение бих казал, че за 1000 лв няма как да играеш най-новите игри, особено на макс настройки и модерната FullHD резолюция

            Коментар


              #21
              Имам настолен компютър сега е време за лаптоп предимно игри играя и съм се спрял на този Lenovo - http://www.navibg.com/product.php?id_product=47
              Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

              Коментар

              Working...
              X