Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на лаптоп - съвет...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на лаптоп - съвет...

    Здравейте колеги майка ми е решила да си купи лаптоп който евентуално аз ще го ползвам :D :D :D препоръчайте ми нещо до 1000лв. единственото ми условие е да е здрав и да е геймърски да мога да подкарвам големи игри на него
    Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

    #2
    Аз съм фен на тошиба, но за тези пари не може да изискваш кой знае какви геймърски функции от него. Acer не е мн добра марка, но за малко пари, можеш да вземеш доста мощен лаптоп.За Dell нямам наблюдения, но съм чувал, че са доста добри, но пак не са особенно евтини.HP и Sony - не ти препоръчвам - повечето са наблъскани с ненужни медии, които само оскъпяват, това са повече бизнес лаптопи и не стават за забавление (поне според мен)! Аз бих си взел Acer или бих заделил още 200 - 300 лв за хубава Toshiba.
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    Коментар


      #3
      Щом е за игри, задължително в характеристиките трябва да липсва "Intel GMA" или "Intel HD Graphics". Маркaта няма голямо значени, но все пак мойта любима тройка е Lenovo, Toshiba, Asus. Ниският клас (за мен това означав под 1500лв) на Dell и особено HP e мани-бегай.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        Наскоро разглеждах лаптопите и това което ми направи впечатление е новата марка Samsung, която като за нова марка лаптопи подбива цените с по 100-200 лв. на останалите. Не вярвам да има някакъв проблем, че са нови в произвеждането на лаптопите-това от години не е някаква свръх технология, а и напоследък в ниския си клас 1000-1500 лв. всички лаптопи са поизравнени като качесвтоЕто и какво се предлага в електронната брошура на техномаркет за 950лв:SAMSUNG NP-R538-DT01BG NOTEBOOKПреносим компютърo DISPLAY 15.6

        Коментар


          #5
          Според мен това е за теб http://www.navibg.com/product.php?id_product=47Аз съм с него от 3 месеца и няма игра която да не тръгне!
          Fiat Bravo 1.6 16 103hp

          Коментар


            #6
            Здрав и геймърски за 1000лв. няма. Или както се казва - две хубави няма, камо ли три ...

            Коментар


              #7
              rebel написа:
              Аз съм фен на тошиба, но за тези пари не може да изискваш кой знае какви геймърски функции от него. Acer не е мн добра марка, но за малко пари, можеш да вземеш доста мощен лаптоп.За Dell нямам наблюдения, но съм чувал, че са доста добри, но пак не са особенно евтини.HP и Sony - не ти препоръчвам - повечето са наблъскани с ненужни медии, които само оскъпяват, това са повече бизнес лаптопи и не стават за забавление (поне според мен)! Аз бих си взел Acer или бих заделил още 200 - 300 лв за хубава Toshiba.
              За Acer споделям. Не споделям за Тошиба... няма по-разваляеми лаптопи на пазара. Лично мое мнение, основано на личен опит с поне 10 различни лаптопа. В момента имам допир до Сони (личен), Acer (на брат ми), Toшиба (служебен) и Dell (служебен).Добър избор в твоя случай е Acer. Например този: http://www.laptop.bg/laptops-acer-As...2_LX_R580C_026
              Tenix написа:
              Според мен това е за теб http://www.navibg.com/product.php?id_product=47Аз съм с него от 3 месеца и няма игра която да не тръгне!
              Ето това е. Сега го видях.

              Коментар


                #8
                Аз съм с това: http://ardes.bg/laptop/laptop/ACER+A...5275Много добра машина.Каквото съм искал съм го играл.С Win 7 64bit работи перфектно без грам да се тормози.Работя с тежки чертожни програми и грам на се замисля.Харда му е 640gb,а не 500 както е написано в ревюто.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  И от мен едно положително мнение за Асер. Ползвам го вече около 2 год. и съм много доволен.
                  Fiat Bravo 11'97
                  1.4 12V A/C

                  Коментар


                    #10
                    от около 7 месеца съм с това http://www.multirama.bg/product/8699...i-flashka.html и съм страшно доволен подкарвал съм сички нови игри и проблем нямам
                    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                    Коментар


                      #11
                      Колега, работя в компютърна фирма и аз лично сервизирам всички лаптопи които сме продали и са извън гаранция към производителя, както и такива които не сме продали ние. Моят личен съвет е Acer. Ако не ти харесва просто мога за съвет да ти кажа да не вземаш следните: DELL Inspiron (Vostro е добре), Fujitsu единственно Lifebook не се трошат ама и те са калпави, SONY всичко което е под 1900 лв. не е за игри(дори и поараметрите да са добри-плашташ луди пари заради марката) Lenovo са здрави , но нямам впечатления за геймърските модели, Samsung НЕ ...като марка въобще (лично мнение!!!) ASUS Абсолютно НЕ!!!! (Пак лично мнение, но на базата на ужасно голям брой пре..ни машини) , Toshiba ми харесват, геймърската серия е Qosmio, работят супер, но имат проблем с преграване и огъване на дънната платка. Ами това е от мен. Това си е лично мое мнение и няма нужда от коментари освен ако не са в полза на колегата пуснал темата.
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        #12
                        търси лаптоп с външна видеокарта ATI ! и твърдо забрави марката HP !аз съм за ACER и Lenovo
                        Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                        Коментар


                          #13
                          Подобно на теб, колега, дълго време и аз търсех, накрая се спрях на това:http://ardes.bg/laptop/laptop/Acer+A...-35387Като ТТ-данни машинката е трепач, и с най-тежки игри CPU-то и GPU-то буквално си почиват - трудно стигат до 50% натоварване. Дадоха ми го и с инсталирана супер ОС и огромен пакет програми.За здравината ще видим по-нататък, все още е на 2 месеца, но синът яко го "пържи" с игри всякакви.От магазина препоръчаха на всеки 6 месеца да им го носим за почистване на пашкулите, натрупващи се в охлаждането, и проблеми нямало да има никакви...Успех с търсенето!
                          Fiat Croma 2.4 Mjet 200hp
                          Fiat Croma 1.9 Mjet 150hp
                          Alfa Romeo 147 JTD - бивша

                          Коментар


                            #14
                            Това ти е играта http://stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHVjdC1IRVdMRVRUX1BBQ0tBUkQtMTE5My0wMD A2MzAxNTE1NjkzLTAwMDYzMDE1NTMzNjg=#n.1.1.15.2( в последните 3 месеца доста почетох по въпроса и пипнах доста модели и марки )Чесно казано не виждам по добра оферта с тея параметри.Колкото до негативните мнения по ХП е хубаво да се спомене за каква база за сравнение говорим Не ЗАБРАВЯЙ от където и да си купиш и какъвто и да е той лаптопа ти да се интересуваш от СЕРВИЗНИТЕ условия на продавача( това е много важно условие за мен за всяка техника която си купувам и то от горчив опит ).

                            Коментар


                              #15
                              idm написа:
                              Това ти е играта http://stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHVj...jg=#n.1.1.15.2......
                              Много добра машинка на много добра цена! Когато търсех за себе си, беше с бая висока цена, амо то всеки ден излизат все по-нови и по-добри оферти...Ама що я предлагат само с 1 год. гаранция
                              Fiat Croma 2.4 Mjet 200hp
                              Fiat Croma 1.9 Mjet 150hp
                              Alfa Romeo 147 JTD - бивша

                              Коментар

                              Working...
                              X