Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Download

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Download

    Става въпрос за следното: С Win XP съм искам да сваля някой клип, през IE7 става с IDM, но проблемът е че ми забива експлорера, по-точно при следната ситуация: примерно от нашия сайт има линк към YOUTOUBE, отваря ми се нов екран, свалям го с IDM и при затварянето на екрана говедото забива. При ОПЕРАТА няма проблем с отваряне и затваряне, но там IDM не върви. Windows-a ми е на една седмица след преинсталация, най-любопитното е, че и преди ми правеше тези гадости с IE6. Въпросът е какво е бъгавото в IE и какъв е начина да сваля през операта?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Не знам защо при IE ги прави тия номера,тъй като рядко го използвам.За Операта и лисицата настройките ми са като на картинката.
    Прикачени файлове
    Fiat Punto 1.1 6Speed

    Коментар


      #3
      Аз лично ползвам Mozila с приставка Download Helper за сваляне на клипове. Никакви проблеми.Иначе си ползвам Хром за браузър.Не знам какво намирате в тоз IE.

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Не знам какво намирате в тоз IE.
        По стар навик... , пък и за IDM. А за OPERA няма ли нещо от този род? Писна ми да слагам разни кръпки на джама, де опера де IDM сега пък и MOZILA, Firefox i t.n. А и тез настройки за Операта в IDM не хващат ред.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар

        Working...
        X