Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Фиат Стило JTD?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за Фиат Стило JTD?

    здравеите колеги.Решил съм да стана челен на Форума Какво можете да ми кажете за Фиат Стило ЖТД.Харесъм съм.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...lsМожете ли да споделите мнение, за автомобила.Често срештани проблеми.И дали цената е добра за колата или може да има проблеми с нея.

    #2
    Ето от тук може да разбереш за по-често срещаните проблеми http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=51880, а аз като много опарен собственик на Стило, ще кажа да се внимава много какво се купува :D.
    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

    Коментар


      #3
      Много евтина ми се вижда и после ще ти стане скъпа.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        Съмнително ниска цена за регион Бургас!
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Бе като я гледам,цената и е точно,щото няма ASR,лети джанти няма,волана като го гледам е правен,салона може да се окаже,че е зле щом е "облякан" ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            Колега аз като я гледам тази кола.... Има доста по-запазени екземпляри за тази цена...Скоростния лост е изтърбушен, волана е направен като на някоя лада...като цяло изглежда в ужастно състояние...според мен грам не си струва парите със сигурност ще береш ядове само на снимки като я гледам пък...ти си знаеш. Иначе стилото си е хубава кола, но не и тази....
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              Ами колеги аз търся принипно кола до 4000 лв.а гледам,че повечето стилота са 4700-5000 по добрите.Ако може да ме посаветвате кои е по-добро защото неразбирам много много.Благодаря на всички колеги.

              Коментар


                #8
                Те бургазлий ще ти слечат кожата от цена а и правят далавери или ще ти я пробутат с избушен но леко закрепен двигател или нещо друго!! СЪВЕТ НЕ КОПУВАЙ АВТОМОБИЛ ОТ БУРГАС!!!!!!!!!!!!!

                Коментар


                  #9
                  Хубаво Стило за 4000лв няма да намериш.Моето второто го купих за 5300 и дадох още 500лв за консумативи ,кора под двигателя и смяна на задни тампони. За сега е в прилично да не кажа в отлично състояния и вече съм навъртял 4000км.Като кола е доста добра, стига да е запазена. :D
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #10
                    Мдам .. много добър външен вид, но скоростния лост изглежда като почти изядена близалка, няма ни касетофон ни СД, бутоните за CITY и другия там дет трябва да е ги няма изобщо ... но ако двигателя е добре и добавиш още някой лев да си я нагласиш може да стане, предвид добрия външен вид .. хвани колега от тук да дойде с тебе и да я огледа а ако намериш кой да я закачи на комп ше разбереш много .. наистина 4к за стило е малко, ако е добро. Давам за стилото на emzo 7500 ама той не дава едит: А! тва не е климатроник ....и таквоз стило требе да е 115 кс .. което значи че продавача си няма на идея кво продава .. така че не се знае кво е ..стило спорт ..
                    Fiat Stilo 1.9 Jtd 115 2003 MultiWagon

                    Коментар


                      #11
                      Външният вид е добър.Салона е поокъцан.Ако решиш да я гледаш задължително с човек който има поглед към модела и може да направи диагностика.Ако двигателя е читав според мен си заслужава.
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #12
                        stooes написа:
                        Мдам .. много добър външен вид, но скоростния лост изглежда като почти изядена близалка, няма ни касетофон ни СД, бутоните за CITY и другия там дет трябва да е ги няма изобщо ... но ако двигателя е добре и добавиш още някой лев да си я нагласиш може да стане, предвид добрия външен вид .. хвани колега от тук да дойде с тебе и да я огледа а ако намериш кой да я закачи на комп ше разбереш много .. наистина 4к за стило е малко, ако е добро. Давам за стилото на emzo 7500 ама той не дава едит: А! тва не е климатроник ....и таквоз стило требе да е 115 кс .. което значи че продавача си няма на идея кво продава .. така че не се знае кво е ..стило спорт ..
                        Emzo е навит ! :D
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Princo написа:
                          stooes написа:
                          Мдам .. много добър външен вид, но скоростния лост изглежда като почти изядена близалка, няма ни касетофон ни СД, бутоните за CITY и другия там дет трябва да е ги няма изобщо ... но ако двигателя е добре и добавиш още някой лев да си я нагласиш може да стане, предвид добрия външен вид .. хвани колега от тук да дойде с тебе и да я огледа а ако намериш кой да я закачи на комп ше разбереш много .. наистина 4к за стило е малко, ако е добро. Давам за стилото на emzo 7500 ама той не дава едит: А! тва не е климатроник ....и таквоз стило требе да е 115 кс .. което значи че продавача си няма на идея кво продава .. така че не се знае кво е ..стило спорт ..
                          Emzo е навит ! :D
                          Епа то и аз съм навит щото той ще ми го даде на 5к със сигурност и аз за 7500 демек съм 2500 горница. Макар и да съм на вие със дизеляка!
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар


                            #14
                            За 7500лв предоставям моето за фотосесия :D.
                            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                            Коментар

                            Working...
                            X