Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Копиране на файлове от диск със лоши сектори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Копиране на файлове от диск със лоши сектори

    Здравейте колеги,Налага ми се да копирам файлове от диск с лоши сектори. Както се предполага нормалното copy не върши работа а със xcopy и през cmd да копирам сякаш не ми се занимава(твърде са много файловете).Можели някои да ми предложи програма за Windows 7, която е ползвал и му е свършила работа.Мерси предварително.
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    #2
    Извинявам се че не съм пояснил по рано става дума за хард диск
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    Коментар


      #3
      Аз имам същия проблем... Пробвах да направя бекъп на диска ама тъпото програма пропусна бъгавите файлове В крайна сметка копирах само "здравите" файлове и с другите се разделихме.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Колега пробвай с filescavenger.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #5
          Темата е за ключ всичко премина успешно. Благодаря на колегите за идейте програмата която ползвах се оказа много добра и лесна за употреба :http://www.roadkil.net/program.php/P...pable%20Copier
          Fiat Punto JTD HLX 1999

          Коментар


            #6
            Айде и аз тогава да използвам темата ... Как обикновен хард диск от старите големите да го прочета на лап топа ... и съответно да си съхраня информацията на старият хард диск, докати сменят харда на лап топа ...
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              #7
              Някакви преходници към USB май ще трябва да търсиш
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Аз имам купих си от един магазин от Варна за 20 лв предполагам и в софия ги продават.(кабела е с преходници за старите големи хардове и за SATA,т.е доста универсално нещо). Като се прибера в къщи ще пиша пак да ти ги снимам и да видиш за какво става дума. А ако е ти трябват мога и да ти ги услужа или да си метнеш на бързо инофото и да ми ги върнеш.Друг вариант е закачаш си го на нормален настолен компютър хард диска опъваш едно кабелче за мрежа между латпопа и харда и местиш данните(LAN кабел мисля че не повече от 2 лв е).
                Fiat Punto JTD HLX 1999

                Коментар


                  #9
                  egzoti4en написа:
                  Аз имам купих си от един магазин от Варна за 20 лв предполагам и в софия ги продават.(кабела е с преходници за старите големи хардове и за SATA,т.е доста универсално нещо). Като се прибера в къщи ще пиша пак да ти ги снимам и да видиш за какво става дума. А ако е ти трябват мога и да ти ги услужа или да си метнеш на бързо инофото и да ми ги върнеш.Друг вариант е закачаш си го на нормален настолен компютър хард диска опъваш едно кабелче за мрежа между латпопа и харда и местиш данните(LAN кабел мисля че не повече от 2 лв е).
                  Купих си такъв кабел в комплект със захранване от Конрад за 18лв., върши перфектна работа .
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    #10
                    Ето това ми трябваше да разбера ... отивам към Конрад и мерси и на двамцата
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар

                    Working...
                    X