Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вот на недоверие към правителството на ГЕРБ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    bubachko: какво значи да хрантутиш някого? Да не са само циганите - колко българи има, които вземат помощи, пенсии, безплатни или частично платени лекарства? Майка ти като вземе пенсия от къде ще я вземе - от твоите и моите осигуровки. Детето ти с какви пари ще учи - с моите и с твоите данъци. Хем искаш, пък като дойде време да пуснеш в касичката - не щеш. Това си е точно цигания, само че от другата страна на бариерата. За лекарите не ми говори. Вуйчо ми има троен байпас, платен с твоите и моите здравни осигуровки, както и прегледи първоначално ежемесечни - вече веднъж годишно. Майка ми през няколко месеца влиза в болница и си плаща само една игла, която не е по здравна каса - колкото и да я плюете касата, не ви пожелавам да опрете до нещо голямо, което не ви е по джоба, щото пак до нея ще опрете. На зъболекар ходя ежегодишно, но тъй като нямам проблеми, не мога да коментирам за цени. Мога само да кажа, че майка ми ходи на частно и и излиза по-евтино, отколкото по здравна каса. Ако някой от Ямбол се интересува - ще му кажа къде е.И последно Няма да живея 500 години, предпочитам сега да си сложа розовите очила, отколкото някой ден, като превъртя живота назад да осъзная, че цял живот съм мрънкала и съм се оплаквала и съм станала вечно сърдита бабичка, на които едно време, като деца, вечно се смеехме.Направо в друго измерение отидохте спрямо темата...Модераторски екип
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар

    Working...
    X