Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вот на недоверие към правителството на ГЕРБ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не само търсят "под вола теле", но като няма за какво да се хванат го създават. Два пресни примера:Кутията пепел и боклук, с която се строяла АМ "Тракия", извадена на парламентарната трибуна. На практика експертизите показаха, че никъде по лотовете не се ползва такъв материал и дори лабораторията, която уж беше дала първата ескпертиза, че този материал не става, се произнесе, че няма нарушения в технологията на работа. Това че се работи както трябва се потвърждава и от двете европейски фирми контролиращи работата по магистралата.Другият компромат е списъкът, по който уж членове на ГЕРБ трябва да проверяват кандидатите на опозицията. Така не се доказа и това твърдение, а само се размахваха някакви напечатани листа.Те печатат Долари и Евро по мазета, а какво остава за два-три листа с глупости, които могат да се напишат и напечатат на всеки принтер дори от ученик ІV-ти клас.И защо някой забравиха толкова бързо как бившият министър на вътрешните работи изпрати полицаите да бият ученици 7-8 клас и студенти по улиците около СУ "Климент Охридски". Кога държавата беше полицейска, тогава или сега? Колко журналисти "изядоха" палките в опити да отразят роболепието на полицията пред Маргините и другите бандити, за които се спираше движението, за да минат безпрепятствено с ескорта си през половин София.
    Няма начин да няма начин!

    Коментар


      #17
      Re: Вот на недоверие към правителството на ГЕРБ

      А аз не мога да повярвам, че колегите по страната още подкрепят т.нар ГЕРБ. И че разлика между братята Маринови и братът Борисов няма...

      Коментар


        #18
        donnna написа:
        Dimo_J написа:
        ...подкрепям правитеслтвото... може още доста неща да се направят, но ако не бяха те можеШЕ да сме по-зле от Гърция.Има много неща, с които не съм съгласен, но с повечето съм съгласен.Остана и в държава, водена от пожарникар и даскал по физическо да няма дисциплина.Има какво да се иска още, но затова има и 2-ри и 3-ти мандат.
        вие там в Манхатън само заради кръговото трябва свещ да им палите на ГЕРБ
        ама ти да не си мислиш, че положението сега е много по различно...Вчера пак дрямах в задръстването до светофара на меден рудник... там горе.

        Коментар


          #19
          Гледам и не вярвам на очите!Резултатите в анкетата напълно осмислят положението в което сме (или поне повечето от нас).
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #20
            Партии

            По важното е че Който и да дойдат на властн само след няколко месеща стават като другите вече почти всички партии са били на власт и все повече затъваме
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #21
              batproho написа:
              Гледам и не вярвам на очите!Резултатите в анкетата напълно осмислят положението в което сме (или поне повечето от нас).
              И ти кво предлагаш?Пак за тях ще гласувам.

              Коментар


                #22
                Гласувах ЗА правителството в момента.Няма по-добра алтернатива със сигурност.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  #23
                  popara801 написа:
                  Гласувах ЗА правителството в момента.Няма по-добра алтернатива със сигурност.

                  Коментар


                    #24
                    popara801 написа:
                    Гласувах ЗА правителството в момента.Няма по-добра алтернатива със сигурност.
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #25
                      Re: Партии

                      kluchar написа:
                      почти всички партии са били на власт и все повече затъваме
                      Някой по два три пъти, други дърпат конците зад кулисите в 4-5 правителства. Затова сме на тоя хал. Чак към края на втория или началото на третия мандат на ГЕРБ ще се оправим.
                      Няма начин да няма начин!

                      Коментар


                        #26
                        Re: Партии

                        nikolovvd написа:
                        Чак към края на втория или началото на третия мандат на ГЕРБ ще се оправим.
                        горе-долу след 10-11 мандат според мен, щото много сме изостанали...
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #27
                          Orcinus написа:
                          Анкетата е абсолютно безсмислена, повече от ясно е, че във форума болшинството ще гласува срещу правителството (срещу КОЕТО И ДА БИЛО правителство). А в парламента ще гласуват обратното.
                          E, какво ще кажеш гладиаторе, май болшинството във форума е твърдо зад нашето правителство. Понякога си мисля, кое прави нас българите толкова странни и особени?Ние допуснахме битката между две силови групировки от 90 те години да се пренесе на държавно и правителствено ниво. Уникална е способността ни да въздигаме и в последствие да унищожаваме поредния нарцис и поредни месия. Докарахме най-отвратителния демократичен модел. Путинска история колеги е това нашето. Ние си докарахме моделът на Руската "демокрация". Един олигарх, един диктатор, един месия, обожествяван от мало и голямо. Нулеви резултати за правителството на ГЕРБ. Какво имаме, преполовен фискален резерв, с който ние строим магистрали, които далеч не са нашият приоритет. Те са нечий друг приоритет. Някой друг се нуждае от тях, не ние))))))). Имаме впрегнати милиард и нещо в една силова структура, която работи и решава чужди проблеми. Разбива печатници за фалшиви долари и евро, разбива лаборатории за амфетамини, разбива банди източващи кредитни карти на чужденци, да аз се съмнявам, че тези последните са източвали кредитни карти на наши граждани. Какво имаме от другата страна, бум на битовата престъпност, бум на побоищата по нощни заведения, убийства по паркове, села и къде ли още не. Обикновеният гражданин и селянин е далеч по незащитен сега от когато и да било, но важното е да ни хвалят от европол.Докарахме се до кретенизма, да пригласяме и да възнасяме човек, който ни сравни с кучетата си, които съм убеден, че се хранят далеч по-добре от половината пенсионери. Да, ние сме кучета, които трябва да бъдат държани изкъсо. Така каза нашият премиер. Материалът ни е лош, това е. Но както казват повечето колеги, алтернатива няма, това е нашата единствена алтернатива. Най-голямата глупост, която мога да чуя, е че в България е възможен Гръцкия вариант. ГЕРБ, пое България с дълг от 15 милиарда и фиск от 8 милиарда. Гърция сега е с дълг от близо 350 милиарда. ХАХАХАХА, мислете бе пичове, мислете. Мразя тройната коалиция, но някак си ми седяха по компетентни, по нормални, сега имаме някакви уникално странни хора на власт, тотално некомпетентни. Кой може да допусне, че един вътрешен министър ще издава присъди и ще отнема правото на съдът да прави това, кой би допуснал, че един премиер ще прави същото, къде отиде демокрацията, на майната си.................Всеки може да оперира тумор в глезена, като отреже целият крак, а малцина биха успели да изрежат само тумора и да запазят крака. Не се възхищавайте на силовото и просташко говорене, то не е правилният път, по който трябва да мине нашата страна. Ние имаме нужда от нормалност на политическия живот, нямаме нужда от излишни емоции и екзотика надминаваща дори Италия на Берлускони. И те така.............. ГолЕм смЕх................
                          ОЦЕЛЯВАТ НЕ ПО-СИЛНИТЕ (И/ИЛИ ПО-УМНИТЕ), А НАЙ-ПРИСПОСОБИМИТЕ.

                          Коментар


                            #28
                            чак сега видях, че съм гласувал с "за" в анкетата с подсъзнателното, че съм "за" правителството... явно отпуската не ми се отразява добре...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #29
                              Гласувах естествено с ЗА. Трактора все повече взе да буксува на място На Костов все повече се стяга примката около врата му заради Булбанк и Авиокомпания Балкан . Софиянски се натиска пак за баница че каквито каши забърка през неговото градоначалство сега сите софиянци ги сърбат.Румен Петков има наглоста да иска оставката на Цветанов а не си налегне гъзъ въшкави защото той се среща тайно с братя Галеви които съдът най после им наложи някакви присъди.Вместо той да ги даде на съд ,той си пие кафето с тях и сега се ербиличи че държавата станала полицейска. Тъй че бат Бойко няма и да отиде в парламента когато куцо и сакато от опозицията ще цвили от трибуната какво ли не , а ще отиде да отреже още някоя лентичка за да си умрат от яд опозицията . Когато Станишев беше вожд то той ходеше да открива цеха на Марио Николов направен с крадени пари ама сега не отива да го посети в затвора . Тъй че кервана е хванал правия път и кучетата само си лаят отстрани. Мислех го тоя нов кандидат за президент Атанас Семов че е умна глава ,но тая сутрин като му слушах приказките по БТВ добих съвсем друга представа за него .
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар


                                #30
                                SUS SCROFA написа:
                                Orcinus написа:
                                Анкетата е абсолютно безсмислена, повече от ясно е, че във форума болшинството ще гласува срещу правителството (срещу КОЕТО И ДА БИЛО правителство). А в парламента ще гласуват обратното.
                                E, какво ще кажеш гладиаторе, май болшинството във форума е твърдо зад нашето правителство..
                                Kaкво да ти кажа като е видимо, че анкетата освен излишна, е и подвеждаща с това "за" (ама било "против") и "против" (ама било "за"). Викаш не си го направил нарочно, а Колегата "коцев" е проГЕРБ настроен, обаче е гласувал със "ЗА", както сам го е написал, т.е. излиза, че е ПРОТИВ правителството. Преди него друг колега е написал "чак сега видях, че съм гласувал с "за" в анкетата с подсъзнателното, че съм "за" правителството... "Това са само последните двама, които са и писали в темата. А от 70 гласували и толкова малко писали в темата колко ли са се усетили Хитър си като лисица, защото веднага можеш да кажеш, "ама то си е написано, да четат"... :DАз не съм гласувал, защото анкетата ти не ми харесва, иначе подкрепям правителството и съм против да ги свалят точно в момента и изобщо до края на мандата им, освен ако не направят някаква генерална издънка.Дори да ги наречем "по-малкото зло", пак ми се струва, че просто в момента нямат алтернатива.

                                Коментар

                                Working...
                                X