Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Охлаждаща подложка за лаптоп

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    kal0yanch40 написа:
    1-во: имаш лаптоп,знаеш ли че при продължителна работа на лаптопа,на максимална мощност,отдоло пласмасата не се пипа,толкова е гореща.2-ро: Естесвено че ще има топлообмен.Има една нагрята повърхност(пластмасата) и една бързо агряваща се,и съответно бързо охлждаща се повърхност(алуминиевата подложка) с допънителен/ни вентилатори,която е плътно по лаптопа.Няма да се постигнат чудеса с охлаждането,което е ясно,но определено ще има ефект.
    Моля те, спри се...

    Коментар


      #17
      kal0yanch40 написа:
      1-во: имаш лаптоп,знаеш ли че при продължителна работа на лаптопа,на максимална мощност,отдоло пласмасата не се пипа,толкова е гореща.2-ро: Естесвено че ще има топлообмен.Има една нагрята повърхност(пластмасата) и една бързо агряваща се,и съответно бързо охлждаща се повърхност(алуминиевата подложка) с допънителен/ни вентилатори,която е плътно по лаптопа.Няма да се постигнат чудеса с охлаждането,което е ясно,но определено ще има ефект.
      колега това с нагряването отдолу е относително-има лаптопи,които много се нагряват и такива,които почти не се нагряват. Колкото до 2-рото дори и да е алуминиева подложката тя няма как да легне плътно по лаптопа(освен ако не си си играл да го изгладиш отдолу което е пълна глупост),защото имаш издадени пластмаси и най-малкото гумени кръчета и това е с цел- повечето лаптопи се охлаждат именно отдолу - ако го няма това разстояние от къде ще му влезе въздух? Е и това е относително разбирасе - аз имам Acer който няма отвори отдолу а само отпред и отстрани(така си е направен) и при мен това прави подложката още по-безсмислена просто няма тоя въздух дето подложката иска да го вкара от къде да влезе . Всеки сам си преценява,но да не влизаме в спорове. Чистети си лаптопите редовно особено ако сте в София :D и проблеми не би трябвало да има!

      Коментар


        #18
        micro_mn написа:
        Чистети си лаптопите редовно особено ако сте в София :D и проблеми не би трябвало да има!
        Вадете по-често "овцете" от вътре, особено ако често сърфирата от леглото или меката мебел!
        Няма начин да няма начин!

        Коментар

        Working...
        X