Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Stilo 1.8 плюсове и минуси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодаря на всички за коментарите, днес имах възможност да карам ниаколко Фиат Стило два бензинови модела 1.6 1.2 и триабва да ви кажа че са слабички дори и 1.6 заглухва, яавно Стилото си е тежичко. След това се качих на два дизела единиа 115 другиа 140 кончета. и двата вървиаха много добре, този с 140 направо летеше но и цената за него е 7000лв. По слабиа дизел каточели има ниакаква турбо дупка, нияма няма и тругва, това неми хареса а и потропваше, може да си е от колата, тя е на цена 4600лв. 1.2 направо незнам защо са сложили този двигател 6 скорости ала бала кръгла нула, цена 4300лв. 1.6 прилично вървене и стегната возия цена 5400, никакви грешки по колите на борд компютъра. Стилото което гледах в Пловдив е на цена 5190лв. намерих няколко забележки и цената подлежи на коментар., несъм го карал и незнам как върви само гледах, ако съм сериозен ,карамего в оторизиран сервиз на Фиат и пак ще говорим за цената. Дизела е много хубав двигател докато нетрябва да се ремонтира, турбина, дюзи, запушване на интеркулера , калпава нафта, много се влиае от вуздушния филтър дотук ремонта на всеки по голям компонент е скъп. Карал съм дизел BMW 320d 2001г.и мога да кажа само ОЛЕЛЕЕЕ МАЙКООО, турбото ми беше наи малкия проблем ремонта му струваше 800 лв, променлива геометрия на лопатките. Та малко ме е страх вече с тези НОВИ дизели. Все пак ФИАТ дадаха втори живот на дизела и може да са по сполучливи от немските(всичкото това твърдение и заключение е мое мнение). Баварияата беше добра но след 70000км. започна да здава багжа. Фиат Стило като цяло е много удобна кола само видимоста на зад е малко смущаваща, но се свиква. ТА КОЛЕГИ май реших да е бензинова 1.8 133 кончета. Газовата ще бъде на Ловато ако се стигне до покупка де. Споделихте за задни тампони, и предна стабилизираща щанга като минуси, ербега нека да си пилка ако се прецака няма да ми перечи. Аз от майсторите знам много екстри е добре докато несе ПРЕЕБЕ и започваш да РЕВЕШ хаха , аз незнам някоя нова кола да няма екстри та май каквото и да е е до късмет.
    Fiat stilo 1.6

    Коментар


      #17
      забравх да спомена в момента карам на родителите ми колата скромно рено с 90 кончета трябва да кажа че на газ при средна скорост по магистралата 110-120 наистина средна харчи 7.5-8 литра. И аз съм се учудвал как става така но е факт, в града харчи 10л. Баща ми когато го кара му дава с по 1-2л по малко. София- Хисаря-София 415км. с 40лв. даже си го карам в града има още газ ,да е вече 430 може и малко повечко.НО няма киматик и от там идва икономията най вероятно. Пътувах с още две коли един Голф 4 1.6 и дизелово Бмв 530д и двамата сипаха за по 80лв. да има повечко и май накря нямаше. , така че незнам дали дизеловия Фиат ще дава по нисък разход на ЛЕВОВЕ. ДА кажа само че газта я заредих на 1.20 от ЛУКОИЛ.
      Fiat stilo 1.6

      Коментар

      Working...
      X