Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой от ФФБ учи ли във ВУ "КТП"-София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой от ФФБ учи ли във ВУ "КТП"-София?

    Здравейте, има ли съфорумци учащи в Колеж по Телекомуникации и пощи - София? Интересно ми е мнението Ви относно учебна база, преподаватели, лекции (за редовно или задочно учащи), изпити и т.н. Пускам темата, защото из форумите чета различни мнения, но искам да разбера от Вас за какво става дума.
    karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
    https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

    #2
    Колега, тази година завърших, в училището ми(ПГАВТ "А.С.Попов") идваха от този колеж, хареса ми като цяло, мислех да кандидадствам, но това за което те си затраяха, а аз разбрах в последствие е, че излизаш професионален бакалавър! Единствено това ме отказа...
    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

    Видеорегистратори

    Коментар


      #3
      Еми колега за 3г. какъв искаш да излезеш? Магистър ли? След като го завършите този колеж имате право да си продължите обучението в ТУ-София(май и в неговите филиали, но не съм сигурен). За да станете бакалавър учите още 2г. в ТУ. Аз имах много колеги, които така бяха дошли от този колеж. Другото което може да направите е ако не са ви приели в ТУ, а са ви приели в колежа се записвате в колежа и след първата година се прехвърляте в ТУ. Трябва обаче да си вземете всички изпити и да сте с много добър успех от тях. Успех!
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        z_sutrov написа:
        Еми колега за 3г. какъв искаш да излезеш? Магистър ли? След като го завършите този колеж имате право да си продължите обучението в ТУ-София(май и в неговите филиали, но не съм сигурен). За да станете бакалавър учите още 2г. в ТУ. Аз имах много колеги, които така бяха дошли от този колеж. Другото което може да направите е ако не са ви приели в ТУ, а са ви приели в колежа се записвате в колежа и след първата година се прехвърляте в ТУ. Трябва обаче да си вземете всички изпити и да сте с много добър успех от тях. Успех!
        3г е редовното, 4 задочното, за 4 години спокойно си излизаш бакалавър, не съм споменавал магистри никъде Накратко казано учиш 4 години за професионален бакалавър и после се прехвърляш в ТУ да учиш още 2 за бакалавър - 6 години...
        Lancia Lybra '00 1.8 140hp

        Видеорегистратори

        Коментар


          #5
          Излизаш си бакалавър. Преди беше степен "специалист", но с новият закон за висшето образование вече няма такава,а всички стари дипломи са приравнени на бакалавър. Училището не е лошо, преподавателите са в голямата си част от други универсистети. Ако ти се учи сам ще научиш доста неща, ако не ти се учи ще имаш само диплома - като във всички университети. Завършил съм го 2006 година.И да си знаеш, ако не си някой "по-специален" в бъдещата ти работа ще има значение какво можеш, не какво си завършил, убедих се
          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

          Коментар


            #6
            dimaldim написа:
            z_sutrov написа:
            Еми колега за 3г. какъв искаш да излезеш? Магистър ли? След като го завършите този колеж имате право да си продължите обучението в ТУ-София(май и в неговите филиали, но не съм сигурен). За да станете бакалавър учите още 2г. в ТУ. Аз имах много колеги, които така бяха дошли от този колеж. Другото което може да направите е ако не са ви приели в ТУ, а са ви приели в колежа се записвате в колежа и след първата година се прехвърляте в ТУ. Трябва обаче да си вземете всички изпити и да сте с много добър успех от тях. Успех!
            3г е редовното, 4 задочното, за 4 години спокойно си излизаш бакалавър, не съм споменавал магистри никъде Накратко казано учиш 4 години за професионален бакалавър и после се прехвърляш в ТУ да учиш още 2 за бакалавър - 6 години...
            Колега, бакалавър задочно в ТУ е 5 години.Както и да го гледаш винаги е 1г. по-малко в колежа.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              Колега, аз го завърших през 2005г. и да ти кажа има много неща, които могат да се научат стига да имаш желание.Има си както добри преподаватели, така и лоши Когато аз учех там имаше преподаватели, които са ни показвали много неща (по тяхна воля и желание) и честно казано, ако си редовен и искаш да научиш нещо няма проблеми. Естествено, че има и моменти в които се минава по тънката лайсна, но навсякъде е така.Аз бях редовно обучение и съм доволен от това, което съм видял и съм имал възможност да науча
              браво 1.6 16v 1997 103hp
              колкото повече,толкова повече

              Коментар

              Working...
              X