Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е любимата ви форумна среща?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коя е любимата ви форумна среща?

    Пичове, отдавна ми се върти в главата да пусна такава темичка, в която всеки да сподели, коя наша форумна среща (национална, регионална, италфест... няма значение) му е останала в сърцето завинаги. Преди време коментирахме по въпроса за такава тема с Ирка, но така си и остана...Айде аз първи ще кажа - на хижа "Бачо Киро" край Дряновски манастир. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 ПП - темата няма анкетен характер.

    #2
    Ами аз съм присъствал само на една Национална Форумна Среща - На Цигов Чарк ,яз.Батак...Надявам се да не е последната...Като цяло ми хареса ,беше весело ,както в механата ,така и преди това... Надявам се срещата на Милеви скали да е хубава ,макар ,че се очертава да сме малко хора ,поне като гледам темата за записване...За градските срещи...Ами при положение ,че вече не се провеждат ,мисля че няма смисъл да говоря ,но имаше и срещи с доста посетители...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Следващата...
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        Re: Коя е любимата ви форумна среща?

        ///// написа:
        Пичове, отдавна ми се върти в главата да пусна такава темичка, в която всеки да сподели, коя наша форумна среща (национална, регионална, италфест... няма значение) му е останала в сърцето завинаги. Преди време коментирахме по въпроса за такава тема с Ирка, но така си и остана...Айде аз първи ще кажа - на хижа "Бачо Киро" край Дряновски манастир. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 ПП - темата няма анкетен характер.
        Много изпуснах оттогава...
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Първата, на Копринка 2005 г. или май беше 2006г, забравих... Незнам, ходил съм на няколко градски във Варна, минах за час-два и на втората Копринка, а и тогава на първата Копринка тези няколко дни са свързани и с други силни преживявания, но прсто тя си е за мен Срещата . Доста от хората с които се запознах тогава подържам връзка и до сега, а някои станаха основа и за разширение на познанствата . Форума беше един, тогава се направи и първия опит за клуб, помня че бях един от първите номера попълнил заявление, жалко че работата се разпърдя в последствие... но - такъв е животът

          Коментар


            #6
            1. Срещата на хижа Яна над Бобошево (комплексно е да се обясни защо)2. Първата среща на Ичера - 2010 (най-лудата)3. Първата среща на яз.Копринка - 2005 (!@bubachko) (щото ми беше изобщо първа форумска среща и ми беше страшно интересно)

            Коментар


              #7
              Коя е любимата ви форумна среща?

              avvasilev написа:
              Следващата...
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Ще се повторя и аз с Дидо - първата среща на х. Яна, може би защото беше първа и там се запознахме с много готини хора, нямаше ги още тези деления на наши и ваши. На Яна се запознах с Дидо и още куп хора, които сигурно не ме помнят оттогава, няма да ги споменавам всички поименно. 2. Ичера - първата, защото беше най-емоционалната и купонджийска среща. Друга такава сигурно никога няма да се повтори!!!3. Милеви скали 2010 пък е...там в самото място има някаква магия и е много специално за мен, но атмосферата беше меко казано напрегната.Не мога да разбера защо на Живко толкова му хареса на Дряново? Сигурно заради бисквитената ми торта за 30 човека... ...или защото стояхме тримата с Торнадо почти до сутринта?
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #9
                  Irka_fihi написа:
                  Не мога да разбера защо на Живко толкова му хареса на Дряново? Сигурно заради бисквитената ми торта за 30 човека... ...или защото стояхме тримата с Торнадо почти до сутринта?
                  Тъкмо, защото я нямаше усилената чалга. Гора, река, спокойствие, бисквитена торта, барбикю, апвани, пийвани, моабети и страхотната компания - мехлем за изстрадалата ми душичка!Айде бе, другите колеги! Решение ли не можете да вземете още?

                  Коментар

                  Working...
                  X