Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднато ЦД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднато ЦД

    Плеара е алпин 9880R, заварих колата с отворен заден десен прозорец, жици не са рязани, плеара е измъкнат с шейната!Кражбата става на 13 сутринта след 03.00ч.Сериен номер: AL9880Х2А72494Моля някой ако разбере, че се продава да пише!
    Drive or Die!

    #2
    колега бих ти помогнал ако го видя някъде за продан... аз изгърмях с нов катализатор 2 пайнерки и гидория нова казах си няма смисал не искам да те отчаивам но това вече може би е в някоя мангалска вектра ....

    Коментар


      #3
      Често ми носят разни неща за ремонт, диагностика и т.н. Особено свирки и лаптопи. Обещавам ти, че ако попадна на твоята музика, първо ще разбия мутрата на приносителя, а после ще ти се обадя.Ако не е тайна, в кой район на града е станала кражбата?
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Rokambol написа:
        Обещавам ти, че ако попадна на твоята музика, първо ще разбия мутрата на приносителя, а после ще ти се обадя.
        Не бързай с мутрата де, може човека да няма нищо общо и да го е купил от заложна къща

        Коментар


          #5
          ЖК Запад, над евро шопа има пиаца за таксита, на тоз малък паркинг оставих колата след дискотека и сутринта останах неадекватен няколко минути!
          Drive or Die!

          Коментар


            #6
            Аз март месец изпитах същата кофти тръпка.Но на мен освен CD-то ми взеха и документите(за какво им са),сд-дискове,зарядни за телефони,една чикийка имах и разни такива + разбито задно дясно стъкло.Но аз съм го отписал.Полицията изобщо със сигурност не си е мръднала приста.
            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

            Коментар


              #7
              Колеги не си ли сваляте панелите или крадат дори и ако няма панел
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #8
                всичко крадът аз имах едно прилично Блаупунктче което преди да свалиш панела си набираш код за заключване и става неизползваем и неразкодиращ без кода и панела бяха го взели но за какво им беше незнам (явно ще го слагат в гроба на някой техен близък)

                Коментар


                  #9
                  Как за какво им е, за да те накажат, затова. Как смееш да вземаш такова дето като го откраднат да не им върши работа?! Ай да ти го вземем, с възпитателна цел.

                  Коментар


                    #10
                    ls1 написа:
                    Как за какво им е, за да те накажат, затова. Как смееш да вземаш такова дето като го откраднат да не им върши работа?! Ай да ти го вземем, с възпитателна цел.
                    На един човек на няколко пъти му разбивали вилата и той поставил бележка на вратата на, която написъл:" Няма нищо". Но въпреки това апашите отново му претършували вилата и на излизане му написали и те едно съобщение:" Има, няма ние сме длъжни да проверим".
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #11
                      VooDoo написа:
                      ls1 написа:
                      Как за какво им е, за да те накажат, затова. Как смееш да вземаш такова дето като го откраднат да не им върши работа?! Ай да ти го вземем, с възпитателна цел.
                      На един човек на няколко пъти му разбивали вилата и той поставил бележка на вратата на, която написъл:" Няма нищо". Но въпреки това апашите отново му претършували вилата и на излизане му написали и те едно съобщение:" Има, няма ние сме длъжни да проверим".
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар

                      Working...
                      X