Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Абе то си е малко на късмет. На познат от Варна с пежо 105 (един таралясник ... дето за нищо не ставаше) ей така му се учеха на колата едни квартални лапета. Мисля ,че 5 или 6 пъти му я вземаха....и я оставяха на различни места в града.

    Коментар


      #32
      batkoto написа:
      Има изминати 9км...
      Някой си е направил тест-драйв

      Коментар


        #33
        Евала!Радвам се, че е свършило благоприятно всичко.Иначе историята е достойна и за рибарския форум
        Lancia Lybra 5.20 V.I.S. Automatic
        Lancia Lybra SW 1,9JTD

        Коментар


          #34
          Радвам се, че автомобила се намери! Браво на Дидо - добре се справя, има дедективски умения! И все пак мира не ми дава въпроса за фабричния имобилайзерна автомобила - толкова прехвален, а като че ли всеки пикльо решил да се повози може да се справи с него.
          Peugeot 301
          Punto 1.9 JTD - на жената

          Коментар


            #35
            venco67 написа:
            Радвам се, че автомобила се намери! Браво на Дидо - добре се справя, има дедективски умения! И все пак мира не ми дава въпроса за фабричния имобилайзерна автомобила - толкова прехвален, а като че ли всеки пикльо решил да се повози може да се справи с него.
            Има вероятност имобилайзера да е шунтиран - най-лесния начин - с монтиран в близост до ключалката чип. Много хора си го правят сами, за да не дават по 70-80 лв за дубликат на ключа, а само по 10.Друго обяснение няма.

            Коментар

            Working...
            X