Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И на мен ми е интересно дали ще е там колата..?
    http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

    Коментар


      #17
      Да, намерихме я колата.Мен ме загложди, и тъй като бях и гладен, отидох да видя дали е същата... после минах покрай дюнерджийницата и се прибирам току що.Само че на мен ми се струва, както и на полицаите, които дойдоха, че просто колегата я е паркирал там и е забравил после къде я е оставил.Щото колата си беше заключена, алармата включена, чанта с документи - вътре... ако беше крадена, едва ли щеше да е така...не знам де, всичко се случва...Ще трябва освен мен, колегата да почерпи и моята колежка обаче Щото ако тя днес не си беше забравила телефона в офиса, нямаше да ходя да й го нося до тях (живее малко по-надолу по улицата), и нямаше изобщо да паркирам от тая страна на парка, а от другата, и нямаше да видя Мареята Ха ха ха, баси и случката

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        Само че на мен ми се струва, както и на полицаите, които дойдоха, че просто колегата я е паркирал там и е забравил после къде я е оставил.
        Dude where’s my car Няма значение, важното е че колата е намерена.Ех тия колежки бре .
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #19
          Да. Immortal я откри . Ще я почерпим и нея .... нямате грижи

          Коментар


            #20
            Може да ми викате вече Шерлок Холмс

            Коментар


              #21
              И сега какво се оказа, че е била открадната или колегата е забравил къде е паркирал
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #22
                Valiosport написа:
                И сега какво се оказа, че е била открадната или колегата е забравил къде е паркирал
                Има ли значение, важното е че се намери :P .
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #23
                  Тази случка ми напомня на един филм "Пич къде ми е колата" :D

                  Коментар


                    #24
                    абе то и аз по обяд си задавам въпроса - абе къде паркирах сутринта... и докато се сетя...старост-нерадост...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #25
                      Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

                      Дидо , ,,колегата - забраван’’ да забива кол на всичките ви срещи в Ямбол !!!! Браво , Шерлок !!!! Бравооооооооооооооооо!!!!
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #26
                        Re: Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

                        Румен_Хинчев написа:
                        Дидо , ,,колегата - забраван’’ да забива кол на всичките ви срещи в Ямбол !!!! Браво , Шерлок !!!! Бравооооооооооооооооо!!!!
                        Бе не се знае, може и наистина да е покарана колата и зарязана.

                        Коментар


                          #27
                          Здравейте,Нищо не е пипано вътре, освен седалките (са били разместени). Има изминати 9км, и най-странното е че няма нито един отпечатък. Нито на баща ми, нито на брат ми, нито мои. Това е най-странното.

                          Коментар


                            #28
                            Забърсали са я добре... Следва веднага да си смените алармата, щото видях че се отваря само с дистанционното. Ако е някоя китайска - все едно сте я оставили отключена.И да проверите работата на имобилайзера, да не би да работи колата и без него (да е шунтиран от предния собственик и само да си мислите че има имобилайзер).

                            Коментар


                              #29
                              Алармата да е от китайските. Баща ми в момента е в сервиз да видят имобилайзера. Защото има съмнения да ,че е шунтиран.

                              Коментар


                                #30
                                Абе след дъжда качулка малко.Надали ще я вземат да се возят отново.Те тези обичат да сменят колите.А ако решат да я вземат отново,надали ще ги спре и по-добра аларма.
                                FIAT BRAVO 1.6
                                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                                Коментар

                                Working...
                                X