Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

    Здравейте колеги, Днес сутринта в гр.Ямбол от оживена централна улица ми откаднаха колата. Паркирах за има няма 10мин. На мястото нямаше следи от стъкла ,въртене на гуми,влачене и т.н. (просто някой се е качил и е тръгнал). Веднага подадох жалба в полицията (бяха много очудени ,че е открадната толкова евтина кола!!!). Автомобилът е обявен за общо-държавно издирване (мисля ,че така се казва). За съжаление ,колкото и да ми се иска да вярвам в "родната милиция" немога. Затова се обръщам с молба за помощ. Ако случайно зърнете някъде Марчето, моля съобщете ми тук на ЛС или на телефон 0894669784.Колата както казах не е кой знае какво, но има сантиментална стойност. Първата ми кола купена с лични средства . Може да ви се стори смешно и глупаво, но замислете се как бихте реагирали вие ако нещо много ценно и важно за вас изчезне.Мареата е комби с онзи небесно синкав цвят, рег. номер е У6649АК. Други отличителни белези:1. блъскали са ме на празен паркинг отзад, от тогава (след ремонта) 3те части на бронята не са напаснати...стоят на криво2. предното стъкло има няколко пукнатини...от хвърчащи камъчета3. липсва един тас За сега това, друго не се сещам.p.s. неможах да намеря по-нови снимки....това са от деня на регистрацията и

    #2
    Неприятно колега, дано да извадиш късмет, такива коли се крадат за части и за откуп, дано в най-лошия случай да е второто!
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Дано са я взели, просто за да се повозят. За части не вярвам, много такива коли има, и не са скъпи.Няма значение в крайна сметка, стискам палци да свърши добре.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Направо не мога да повярвам. Че то в Ямбол има ли читави автокрадци? Мислех си че живея в много заспал град. Пък и как са я запалили, то за това си трябват умения. Мен повече от капачки за винтилите не са ми крали... Колега, искрено те съчуствам. Ръцете му да изсъхнат на тоя!
        Peugeot 301
        Punto 1.9 JTD - на жената

        Коментар


          #5
          Re: Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

          batkoto написа:
          ...от оживена централна улица ми откаднаха колата...
          Да не са я вдигнали с паяка?
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            Опреденелено не са я вдигнали с паяка. Аз немога да си обясня как са я запалили? Дубликат на ключа ли са ми направили...ако да кога бе ма*** му.

            Коментар


              #7
              Искренно ти съчувствам и съжалявам за случката.Дано да я намерят.Знам какво е да ти откраднат нещо,скъпо.Според мен са я взели да я покарат или да се предвижат до някъде,иманно защото не е скъп автомобил и по-посредствен.Надявам се колата да се намери и да е невредима.
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар


                #8
                Леле колега изкренно ти съчуствам! Да не би да си засякал някой с някой да си имал пререкания на пътя да си следен или нещо подобно...Дано както казват колегите някой да я е взел да се повози.Ужас,че и на тия евтини коли ли почнаха да посягат.Ама какво се очудвам мойта 6 ПЪТИ я разбиха за 2 години 4 пъти в Враца и 2 в Бургас кво толко и харесват на тия италянки незнам.....Пожелавам ти от сърце да я намериш по-скороП.П-От тъпите наши полицай не очаквай реакция НИКЪКВА!!!!!

                Коментар


                  #9
                  Кофти случка. Може да е някой твой познат, ако си я давал на някого. Дано се намери.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    Да не би да си изгубил ключ на колата.И някой да е разбрал от коя кола е,или метода проба грешка докато нацели колата.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      Шах с пешката!!!!Сигурен съм, че днес я видях тази Марея. Загледах я доста, защото не ми е позната, а доста добре изглеждаше. Дори се замислих да й сложа флаерче на форума, но нямах в себе си.Сега остава да се сетя по кое време и къде съм я видял...

                      Коментар


                        #12
                        Re: Издирва се Марчето (Фиат Мареа 1.8elx)!!!

                        gamma написа:
                        batkoto написа:
                        ...от оживена централна улица ми откаднаха колата...
                        Да не са я вдигнали с паяка?
                        В Ямбол такива насекоми все още няма.

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Шах с пешката!!!!Сигурен съм, че днес я видях тази Марея. Загледах я доста, защото не ми е позната, а доста добре изглеждаше. Дори се замислих да й сложа флаерче на форума, но нямах в себе си.Сега остава да се сетя по кое време и къде съм я видял...
                          СЕТИХ СЕ КЪДЕ СЪМ Я ВИДЯЛ... Паркирана беше пред частната болница до стадиона, и то около 21 ч, когато се прибирах от разходка с кучето в парка.На гърба на ТМТ-то, до пешеходното мостче към градината.

                          Коментар


                            #14
                            ЕВАЛА НА ИММОРТАЛ!!!!!Пич мн ти благодаря...мн имам да те черпя като си дойда....обещал съм.Благоря ти...

                            Коментар


                              #15
                              Намерена е така ли ?

                              Коментар

                              Working...
                              X