Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

уплътнения на прозорци(дървена дограма)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    уплътнения на прозорци(дървена дограма)

    колеги скоро (другата седмица)ще си взема нов апартамент.и понеже нямам точно сега пари за pvc дограма искам да уплътня старата(ДЪРВЕНА) дограма.чудя се дали тези уплътнителни ленти вършат работа и ако е така кои точно.благодаря предварително.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    Аз си взимам от пракикер едни бели дунапренени в червено-бели полупрозрачни пликове, има няколко профила. Вземи си от тези, които са с двоен профил, приличат на тунели , перфектно са. Разделят се (късат се) на две и се лепят на дограмата направо, но преди това я почисти от прахоляк и кал. Един пакет мисля беше 8 метра, като разделиш на 2 - стават 16. Струваха около 4 лева май. миналата година ги слагах и направо се родих, сега вече съм опаковал цялата къща Има и едно друго полезно приложение, особено за старите къщи - вратите вече се затварят безшумно, като новите дограми. Особено полезно е, когато дребния се научи да борави с вратите....

    Коментар


      #3
      Абсолютно така е, в стария апартамент точно тези уплътнения направиха едната стая отопляема зимата. Страхотна работа вършат, стига, разбира се, проблема да е в дограмата.

      Коментар

      Working...
      X