Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за помощ към колегите от Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за помощ към колегите от Пловдив

    Здравейте,другата седмица ми се очертава ходене до Пловдив за 2 дни.Някой ще може ли да ми препоръча хотел, в който за 1 нощувка да не ми свалят кожата, а и обстановката да е приличнаАко е в района на хранително вкусовия университет ще е най-добре.Благодаря предварително на отзовалите се.Поздрави
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    #2
    Най добре да идеш в "Никол".Цените са прилични, на близо е, близо до центъра е, има транспорт и прилична обстановка.Ако искаш кажи до колко те устройват за нощувка и мога да проверя колко е там или на друго място.Edit: Проверих - около 60лв е нощувката там.
    http://karate-bg.com
    Пътна помощ в София

    Коментар


      #3
      Ето едно предложение и от мен http://bghotelite.com/hotel-kapitanov-house.4027_bg# намира се доста близо до хранително вкусовия университет разгледай го може да ти допадне и цените са добри
      FIAT Punto 1.8 16V

      Коментар


        #4
        а дали ще се намери нещо на още малко по-ниска цена?
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #5
          topuzko написа:
          а дали ще се намери нещо на още малко по-ниска цена?
          Колега за по-малко от 30 лв на вечер вече не са толкова прилични пък и в този район около университета нямаш голям избор като се има в предвид че там се води идеален център ще ти е много трудно
          FIAT Punto 1.8 16V

          Коментар


            #6
            topuzko написа:
            а дали ще се намери нещо на още малко по-ниска цена?
            Колега, мисля че студентските общежития дават стаи на хотелски начала, сега през летния сезон.Предполагам, че не търсиш лукс, а просто къде да преспиш.Лошото е, че освен общежитието на Марица, което е близо до УХТ, останалите са все далече. Ако си с кола това няма да те притеснява де...Телефон на общежитието на УХТ: 032 642-825... (цитат от техния сайт: "Може да направите заявки за временен престой по време на кандидат студентски кампании, конференции симпозиуми и др.")телефон на общежитие "Чайка"2 : 032 624 915 (цената на нощувка е 12.50 - предполагам такава е и в останалите общежития, тъй като са на една фирма ’Студентски общежития и столове’)

            Коментар


              #7
              ще карам сестра ми на изпит, и затова първо попитах дали има нещо около университета.в общежитията точно за 13.07 и 14.07 няма места. ще съм с колата така че и да е малко по-далече няма да е проблем
              Fiat Bravo SX 1.4 12V

              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

              Коментар


                #8
                http://fenixclub.hit.bg/reserv.htmht...htmlМотел Девети километър - Пловдив; Пазарджишко шосе - 032 632 992; 032 650 000 - ей тук е твоя хотел има басейн, предлагат и компаньонки... докато сестра ти е на изпит, може да си прекараш добре и т.н.Колега, поразтърси се малко из нета, хотели в Пловдив бол. На по-обикновените цените за двойна стая са около 40 лв. (т.е. по 20 на човек).

                Коментар


                  #9
                  много благодаря на отзовалите се
                  Fiat Bravo SX 1.4 12V

                  Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                  Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                  Коментар


                    #10
                    Проверете и в медицинските общежития.Там има повече места.На изхода на Пловдив, Пещерско шосе. До УХТ е сравнително близко, 3км.
                    Lancia Lybra 5.20 V.I.S. Automatic
                    Lancia Lybra SW 1,9JTD

                    Коментар


                      #11
                      направих си резервация. в сряда съм в Пловдив. оглеждайте се за мен. лошото е че няма срещи в Пловдив в сряда за да намина
                      Fiat Bravo SX 1.4 12V

                      Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                      Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                      Коментар


                        #12
                        Казвай на сестра ти да не се мъчи в УХТ - Пловдив :D
                        Grande Punto 1.3 75 hp
                        Croma 1.9 Multijet 150 hp

                        Коментар


                          #13
                          staik написа:
                          Казвай на сестра ти да не се мъчи в УХТ - Пловдив :D
                          защо? какво му е на университета?
                          Fiat Bravo SX 1.4 12V

                          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                          Коментар


                            #14
                            Зависи какво ще учи там.1. Технологична специалност - Хляб и зърно, напитки, пиво, вино и спиртни напитки, мляко и месо, тютюн, биотехнологии ... Такива специалности са сравнително добри. Единствения университет на балканите е. Ако учи серизно, перспективите са доста добри след това. Ако ги претупа - мекия!2. Технически специалности (инженерни) са на доста прилично ниво, но е трудничко. Автоматизация и топлотехника са най-трудни, но и най-много се научава там. В ТУ е по-лесно на пример. 3. Стопански специалности: туризъм, стопанско управление, мениджмънт ... лайна, като в почти всеки друг универститет. Но се завършват сравнително лесно в УХТ.Има достатъчно селяндурски специалности (такива които се карат само за диплома), но има и на доста високо ниво. Вторите ги записваш за да научиш нещо, завършват се сравнително трудно, но това е и целта.Има за всекиго по нещо в УХТ
                            Lancia Lybra 5.20 V.I.S. Automatic
                            Lancia Lybra SW 1,9JTD

                            Коментар


                              #15
                              То нея хлабарството и по-специално сладкарството много си я влече и прави страхотни торти и сладкиши. Предполагам, че ще учи нещо по темата. Напоследък не се засичаме много вкъщи за да я разпитам към какво се е насочила
                              Fiat Bravo SX 1.4 12V

                              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                              Коментар

                              Working...
                              X