Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

поражения от градушка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    поражения от градушка...

    Здравеите колеги!Имам един въпрос.Понеже колата ми беше в врачанско когато я учука града и сега предния ми капак и левия калник са на едни малки вдлабнатинки(което ме вбесява яд ме е да я гледам така)някой има ли идея как мога да ги залича,дали ще стане с китване,защото пък другото,което ми казаха,че ако китна предния капак от топлината на двигатела кита ще се напука и ще опада.,.... Някакъв друг варянт да се сещате?!Или някой стабилен бояджия в Бургас боята от мен

    #2
    Поразрови се с търсачката-коментирано е.Има едни вакуум машинки с които се дърпат вдлъбнатите места.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      да но в Бургас ги няма такива а и е много скъпо....

      Коментар


        #4
        Наистина изправянето е много скъпо. Виждал съм далеч по-скъпи коли от нашите да ги китват и боядисват. Мисля, че с качествено изпълнение няма да имаш грижи. Другия вариант -- тия дупки не пречат на функционирането колата по никакъв начин. Пречат само на визията. Изборът е твой.
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          що не издебнеш капак и калник в същия свят като твоята кола? предполагам ще ти излезе същото просто трябва да попаднеш на същата кола да се продава на части и същия цвят не бързай :Pако може прикачи снимки да видим
          Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

          Коментар


            #6
            **** го тоя вакуум, кит му е майката Ламарината се разтяга, няма как да се върне както е била без щетиСледващото подобно изказване ще ти донесе предупреждение!!!Модераторски екип.
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              #7
              само смяна на капака.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                поражения от градушка...

                Карай бе , човеко Както колега писа - не пречи на функционирането на макината Чудя се , ако ни се охлузят хладилниците и печките , така ли ще се шашкаме ?Колата служи за преместването ни от място на място и за съзерцаването на красоти
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #9
                  Re: поражения от градушка...

                  Румен_Хинчев написа:
                  Както колега писа - не пречи на функционирането на макината
                  Така е. Навремето, когато си търсех кола, можеше да се сдобия с Punto GT нов внос от Италия на невероятна цена, но аз глупака се отказах, защото имала поражения от градушка, за което и до днес съжалявам. Ламарините са най-скъпата и безсмислена част от поддръжката, и според мен няма нужда да се търчи при майстори за всяка драскотина.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    http://www.vbox7.com/play:73c8733eНямам си на идея колко е вярно.
                    FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                    ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                    миг невнимание и вече си татко

                    Коментар


                      #11
                      Re: поражения от градушка...

                      dikanio написа:
                      Румен_Хинчев написа:
                      Както колега писа - не пречи на функционирането на макината
                      Така е. Навремето, когато си търсех кола, можеше да се сдобия с Punto GT нов внос от Италия на невероятна цена, но аз глупака се отказах, защото имала поражения от градушка, за което и до днес съжалявам. Ламарините са най-скъпата и безсмислена част от поддръжката, и според мен няма нужда да се търчи при майстори за всяка драскотина.
                      доскоро търсех кола и има един ВФ, който е на чудесна цена, уж в добро състояние, но е градушков. Аз лично го видях миналия август за сефте в обява, до ден днешен не е продаден. Колко преди да го видя аз е седял- не знам. Та това е една от причините да не си купиш кола със следи от градушка. Е, ако е кола, която след твоето каране отива в морга е друг въпрос. Аз няколко години карах с дупки в праговете от скъсани вериги, мен хич не ми пука за външния вид, обаче е кофти като те поканят на някоя сватба или бал нещо и измиеш колата и тя мяза на трътка....
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        Прави сте колеги ама като знам каква кукла беше като я купих и това малко ме дразни особено като я полирам......Намислил съм направо за смяна на капака и калника има една машинка казва се pops a dent или нещо такова вижте как действа обаче я няма в България незнам колко ще ми излезе с доставка от Англия щото машинката е 3 паунда не е много и дали ще има ефект.http://www.youtube.com/watch?v=SdVpvL_FpoQ ето и линка към нея дали наистина е така или е нагласено незнам [/url]

                        Коментар


                          #13
                          цено написа:
                          Прави сте колеги ама като знам каква кукла беше като я купих и това малко ме дразни особено като я полирам......Намислил съм направо за смяна на капака и калника има една машинка казва се pops a dent или нещо такова вижте как действа обаче я няма в България незнам колко ще ми излезе с доставка от Англия щото машинката е 3 паунда не е много и дали ще има ефект.http://www.youtube.com/watch?v=SdVpvL_FpoQ ето и линка към нея дали наистина е така или е нагласено незнам [/url]
                          Тая машинка е кат ония маркери за боята. Карай си колата и не и се притрисай,след месец даже няма да я залязваш.
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #14
                            поражения от градушка...

                            krasio_79bs написа:
                            цено написа:
                            Прави сте колеги ама като знам каква кукла беше като я купих и това малко ме дразни особено като я полирам......Намислил съм направо за смяна на капака и калника има една машинка казва се pops a dent или нещо такова вижте как действа обаче я няма в България незнам колко ще ми излезе с доставка от Англия щото машинката е 3 паунда не е много и дали ще има ефект.http://www.youtube.com/watch?v=SdVpvL_FpoQ ето и линка към нея дали наистина е така или е нагласено незнам [/url]
                            Тая машинка е кат ония маркери за боята. Карай си колата и не и се притрисай,след месец даже няма да я залязваш.
                            Превод моля , г’син Иванов
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #15
                              Re: поражения от градушка...

                              Румен_Хинчев написа:
                              krasio_79bs написа:
                              цено написа:
                              Прави сте колеги ама като знам каква кукла беше като я купих и това малко ме дразни особено като я полирам......Намислил съм направо за смяна на капака и калника има една машинка казва се pops a dent или нещо такова вижте как действа обаче я няма в България незнам колко ще ми излезе с доставка от Англия щото машинката е 3 паунда не е много и дали ще има ефект.http://www.youtube.com/watch?v=SdVpvL_FpoQ ето и линка към нея дали наистина е така или е нагласено незнам [/url]
                              Тая машинка е кат ония маркери за боята. Карай си колата и не и се притрисай,след месец даже няма да я залязваш.
                              Превод моля , г’син Иванов
                              Е па кат ония маркери дето оправят надрасканото по колата.Само дето нищо не оправят освен банковата сметка на производителя и задните части на потребителя.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X