Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не са ми възстановили точките след 2 години ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Оправих работата аз отидох на място и явно често се случва понеже не се очудиха особенно. Нпаравиха справка и ми ги коригираха. Колегата дето питаше къде съм си видял точките.. на попстановлението отдолу пише колко ти остават. Иначе май се подаваше някакво заявление за да си ги разбереш ... не съм сигурен от някой май го чух, не че оная не щтракна на компа и за 2 мин веднага видя с колко точки съм, ама то понеже ако не усложнят живота на нас ще си усложнят техния ...П.П. Толкова са явни полицайте като искат да им бутнеш пари, че нема накъде ... вече два пъти направо ме питат дали да ми напишат акт ... тоз последния имаше отлкова огромен часовник, че ръката му едвам се забелязваше ..бая рушвет е взел. А един един път ми пише за колан и както ми пиче от папката с актовете изпаднаха 10лв.
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    Коментар


      #17
      ...с 10лв. вече неможеш да минеш за каквото и да било.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #18
        pecata написа:
        ...с 10лв. вече неможеш да минеш за каквото и да било.
        Може за фарове, примерно
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #19
          pecata написа:
          ...с 10лв. вече неможеш да минеш за каквото и да било.
          а не може... в тази криза кой дава повече ? десетачките още са вървежни

          Коментар

          Working...
          X