Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не са ми възстановили точките след 2 години ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не са ми възстановили точките след 2 години ...

    Понеже скоро отнесох акт за минаване на червено и открих че не са ми възстановени точките при положение че последния ми акт беше преди 3 години. Та данеби да е трябвало да подавам някакво заявление и да съм го изтървал??? Би трябвало да е автоматично?
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Не си единственият.Имам познати на които по същият начин не са им възстановени.Казали им ,че се подавало някаква молба или заявление за възстановяване на точките.А в КАТ какво ти отговориха?
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      При мен точките бяха възстановени автоматично! Нищо не съм подавал като молби и т.н.

      Коментар


        #4
        kaci написа:
        При мен точките бяха възстановени автоматично! Нищо не съм подавал като молби и т.н.
        Как разбра,че и аз имам подобен проблем.Минаха 2 години от последният акт с отнемане на точки.Има ли няква система за онлайн проверка на точки?
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #5
          И на мен са ми били подновени автоматично. Когато го установих, бях изненадан от КАТ и въобще не си помислих, че съм изключение, а напротив - помислих си: "Има поне едно нещо, което правят както трябва". Явно съм избързал с изводите. Уж все въвеждат разни нови системи, а всъщност от тях не става дори запиняч за кочина. Един виц по темата:- Защо всички катаджии са дебели?- Не са дебели, а големи. За удобство на шофьорите - виждат се отдалеч.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            popara801 написа:
            Има ли няква система за онлайн проверка на точки?
            Все още не!Иначе разбрах когато си подменях документите. Бяха ми останали общо 5(пет) точки и за няколко години са ми възстановили всички и сега съм със "златен" талон.

            Коментар


              #7
              kaci написа:
              popara801 написа:
              Има ли няква система за онлайн проверка на точки?
              Все още не!Иначе разбрах когато си подменях документите. Бяха ми останали общо 5(пет) точки и за няколко години са ми възстановили всички и сега съм със "златен" талон.
              Ами браво поздравления.И моите бяха останали 9 (девет) Дано са ми ги въстановили.Явно трябва да отида да изискам инфо от тях на място за това колко точки имам в момента.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #8
                На скоро (като си подновявах документите) исках да си извадя златен талон... 10+ години нямам акт.Но! Оказа се, че фишовете бъркат работата. Преди 2 години ме ковнаха на коледа баш, за без фарове през деня (30 кинта фишче)Още един фиш имам от преди 7-8 години (10 кинта), че не си носих талона за преглед на колата. Някаква рутинна проверка с пълна програма беше. Пожарогасител, триъгълник, аптечка, резервна гума, гражданска, фарове, мигачи, габарити... стикера за прегледа си беше лепнат на стъклото... всичко беше наред, но заради някакво малко зелено талонче...Та за златния талон... оказа се, че дори фиш не трябвало да имаш 6+години.Аз си мислех, че не трябва да са ти отнемали точки, т.е. акт да нямаш.Или ме смотаха нещо на гишето или аз съм се заблудил.
                Lancia Lybra 5.20 V.I.S. Automatic
                Lancia Lybra SW 1,9JTD

                Коментар


                  #9
                  Аз ще съм малко нахален и ще ползвам темата. Ето какво ми се случи: Карам си аз с изтекъл акт, спират ме полицай и ми пишат още един, за това че стария е свършил. Аз упорито и тъпо отказвам да си дам парите на КАТ и онзи ден получавам известие от пощата. При откликване на молбата да се явя на гише 5 от 9 до 19 часа установих, че са ми изпратили постановлението от първия акт! Та въпроса ми е - дали да продължавам да се правя на тъп или след като се подписах в пощата, ТЕ вече знаят, че АЗ знам и ще ми конфискуват фиата?! А и защо ми го изпратиха това постановление? Да ми бяха пратили и талона поне...
                  Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                  Коментар


                    #10
                    rebel написа:
                    Аз ще съм малко нахален и ще ползвам темата. Ето какво ми се случи: Карам си аз с изтекъл акт, спират ме полицай и ми пишат още един, за това че стария е свършил. Аз упорито и тъпо отказвам да си дам парите на КАТ и онзи ден получавам известие от пощата. При откликване на молбата да се явя на гише 5 от 9 до 19 часа установих, че са ми изпратили постановлението от първия акт! Та въпроса ми е - дали да продължавам да се правя на тъп или след като се подписах в пощата, ТЕ вече знаят, че АЗ знам и ще ми конфискуват фиата?! А и защо ми го изпратиха това постановление? Да ми бяха пратили и талона поне...
                    Как ще си получиш талона като не си платил акта? :D :D + Това той не се праща по пощите Сега талона ще го получиш чак когато платиш и 2та акта
                    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                    Видеорегистратори

                    Коментар


                      #11
                      аххахахах....това ясно...за съжаление не ми е 1ви акт До сега обаче за 1ви път ми се случва да ми пратят постановление с обратна разписка - някой знае ли как трябва да разчета този знак на съдбата? :D
                      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                      Коментар


                        #12
                        rebel написа:
                        аххахахах....това ясно...за съжаление не ми е 1ви акт До сега обаче за 1ви път ми се случва да ми пратят постановление с обратна разписка - някой знае ли как трябва да разчета този знак на съдбата? :D
                        Съдбата вика да ги платиш, за да не ти приберат фиатката
                        Marea Weekend HLX Jtd 110

                        oO(_)____////____(_)Oo

                        Коментар


                          #13
                          TIP написа:
                          rebel написа:
                          аххахахах....това ясно...за съжаление не ми е 1ви акт До сега обаче за 1ви път ми се случва да ми пратят постановление с обратна разписка - някой знае ли как трябва да разчета този знак на съдбата? :D
                          Съдбата вика да ги платиш, за да не ти приберат фиатката
                          Хахахах....ми то аз за да си ги платя - трябва да си я продам, така че съдбата да си гледа работата! Ще нахалствам докато не стане наложително :D
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            #14
                            rebel написа:
                            Аз ще съм малко нахален и ще ползвам темата. Ето какво ми се случи: Карам си аз с изтекъл акт, спират ме полицай и ми пишат още един, за това че стария е свършил. Аз упорито и тъпо отказвам да си дам парите на КАТ и онзи ден получавам известие от пощата. При откликване на молбата да се явя на гише 5 от 9 до 19 часа установих, че са ми изпратили постановлението от първия акт! Та въпроса ми е - дали да продължавам да се правя на тъп или след като се подписах в пощата, ТЕ вече знаят, че АЗ знам и ще ми конфискуват фиата?! А и защо ми го изпратиха това постановление? Да ми бяха пратили и талона поне...
                            При един приятел се получи нещо подобно.За да се пошегува със служителите в КАТ, отиде с постановлението, плати го и си взе талона.След една седмица излезе постановление на вторият му акт. Пак отиде в КАТ, плати си и голямото шоу започна - трима случители обурнаха всички шкафчета, за да търсят талона, който бе в неговия джоб.
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #15
                              koceto_8 написа:
                              На скоро (като си подновявах документите) исках да си извадя златен талон... 10+ години нямам акт.Но! Оказа се, че фишовете бъркат работата. Преди 2 години ме ковнаха на коледа баш, за без фарове през деня (30 кинта фишче)Още един фиш имам от преди 7-8 години (10 кинта), че не си носих талона за преглед на колата. Някаква рутинна проверка с пълна програма беше. Пожарогасител, триъгълник, аптечка, резервна гума, гражданска, фарове, мигачи, габарити... стикера за прегледа си беше лепнат на стъклото... всичко беше наред, но заради някакво малко зелено талонче...Та за златния талон... оказа се, че дори фиш не трябвало да имаш 6+години.Аз си мислех, че не трябва да са ти отнемали точки, т.е. акт да нямаш.Или ме смотаха нещо на гишето или аз съм се заблудил.
                              Това с фишовете не го вярвам! Имам поне по един такъв всеки месец, а в Кат нищо не казаха!

                              Коментар

                              Working...
                              X