Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с тъчскрийна!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    смяната на тъча не е сложна и става за 10-тина минути но ако човек не го е правил трябва много да внимава да не повреди нещо друго и най-вече да не счупи дисплея при отлепянето на тъча от предния панелаз на колеги (gsm магазини и сервизи) ги правя на 20 лв
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    Коментар


      #17
      nelegalniq написа:
      Ииии малко развитие. Майстора каза че ще го поправи срещу 30лв(не знам нормална цена ли е), ама нали съм си българин и искам да мина по тънкото, обмислям сам да си го направя като поръчката на частта струваща 15лв + доставката 6-7лв ще ми стъпи на 21-22лв, с което спестявам 8-9лв ама не се знае дали ще го сглобя правилно . И третия вариант е колегата който с това се занимава ако предлага по добра оферта от моя майстор да му го дам(най рано септември месец че тогава съм в Русе, и това е проблема че ще се забавя). А и гледам колегата ми по проблем kiselo не казва какво е станало с на приятелката му телефона, ще "рискува" ли да го поправи :D .
      Абе да те питам ти с какво се занимаваш?
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #18
        PREDATORst написа:
        Абе да те питам ти с какво се занимаваш?
        Аз съм завършил Авто-транспортна техника, но в момента временно работя на място което няма нищо общо с професията ми , освен кратките шофирания на служебните бусове. А по прницип не съм любител на електрониката защото ми се струва много сложно, но то всичко е сложно докато не го направиш сам и да видиш че е лесно. Затова се чудя какво да правя, но май колегата borkoi септември месец ще има работа по моя телефон .

        Коментар


          #19
          :D
          Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

          Коментар


            #20
            nelegalniq написа:
            PREDATORst написа:
            Абе да те питам ти с какво се занимаваш?
            Аз съм завършил Авто-транспортна техника, но в момента временно работя на място което няма нищо общо с професията ми , освен кратките шофирания на служебните бусове. А по прницип не съм любител на електрониката защото ми се струва много сложно, но то всичко е сложно докато не го направиш сам и да видиш че е лесно. Затова се чудя какво да правя, но май колегата borkoi септември месец ще има работа по моя телефон .
            .Ми кво да ти кажа,аз тва го работя от 10 години,ама като се появиха HTC HD2 и първите 2 за тъч им спресках дисплеите и съответно се набутах по 90лв на дисплей.След тва верно че съм сменил над 20 но първите още ги помня.Идеята ми е такава че хората като мен които с това си изкарват хляба инвестират в обучение и време за да го могат,точно както ти си инвестирал в обучението си.Абе да ти кажа направо сиренцето е с пари и без пари и мама на тати не дава.Със здрве и дано ти се оправи телефончето
            Bravo 1.2 16v
            Lancia Dedra 1.8 16v
            Suzuki GSXR250R

            Коментар


              #21
              Ииии да ви се похваля , оправих си телефона(демек носих го на майстор, а не аз). Взе ми 30лв ама го оправи. И дотук с хубавата новина, лошата е че новия тъчскрийн(екрана) явно е някакъв по тънък от стария, защото е по навътре в рамката на телефона и се е образувал по голям ръб спрямо екрана и рамката на телефона. А също така и слушалката е по издута от преди(все едно е остров сред пресъхнало езеро). Май май ще се окаже че е китайски тъч. Но иначе ми се струва, че е по чувствителен от преди. Та моята история засега с това свършва.

              Коментар


                #22
                nelegalniq написа:
                Ииии да ви се похваля , оправих си телефона(демек носих го на майстор, а не аз). Взе ми 30лв ама го оправи. И дотук с хубавата новина, лошата е че новия тъчскрийн(екрана) явно е някакъв по тънък от стария, защото е по навътре в рамката на телефона и се е образувал по голям ръб спрямо екрана и рамката на телефона. А също така и слушалката е по издута от преди(все едно е остров сред пресъхнало езеро). Май май ще се окаже че е китайски тъч. Но иначе ми се струва, че е по чувствителен от преди. Та моята история засега с това свършва.
                Има такива по-тънки тъчове.Не че и оригиналния ти тъч не е правен в Китай.По-евтините тъчове са без двойнолепещото на тях а то е доста дебело,много от колегите лепят с по-тънко двойнолепящо и от идва разминаването а веднъж залепен има голяма вероятност да се повреди при отлепяне и така.Та той след 6-8 месеца най-много година тъча пак ще ти откаже и за тогава ще си подготвен с "тънките" тъчове
                Bravo 1.2 16v
                Lancia Dedra 1.8 16v
                Suzuki GSXR250R

                Коментар


                  #23
                  Той пък да има късмета да ми откаже още един път, да видиш дали аз няма да се откажа от този телефон . И направо от тъчскриин технологията, че колкото и добра е май доста дефектна. По добре едно блекбери със старата изпита технология с копченца и готово, от колкото самсунг с тъч :D .

                  Коментар


                    #24
                    Аз също имам проблем с тъча на Самсунг D-980, след като го купих на 4-тия месец блокира и ми го смениха, после ми го откраднаха и преди няма и месец от полицията ми го намериха. Много се зарадвах, но 3 дни след това отново блокира тъча. Телефона е още в гаранция, но ми отказаха смяната защото има следи от удар. Проверих на две- три места, но ми искат 60- 70 лв. за смяна, а пък Вие говорите за 30 лв. кажете къде да отида?

                    Коментар


                      #25
                      Сутринта ако щете вярвайте правих на жената нейния самсунг в Б-с срещу операта за 30 кинта китайче и оригинален за 45 ама имали китайски само то не,че пак няма да ми хакнат китайски се едно да си купиш хляб за 2 лв а не за 1 лв примерно.Момчето каза,че това и е слабото място на тях..... ама жената я изкара 7 месеци и згъна тая сутрин та за няма и час става работата отлепя се горната рамка без да се разглобява телефона тъчсркина е на букса .Другия път направо аз ще си го сменя не е философия само трябва да си набавя още един резервен

                      Коментар


                        #26
                        Моята Нокиа отказа по същият начин онзи ден. Работеше без никакви проблеми, звъни телефона и а да отворя и неще. Свалих батерията, пуснах го наново и само зацикля, мисли..... Занесох го в сервиза защото има гаранция :D

                        Коментар


                          #27
                          То май е тръгнало някакъв вирус по тези тъчскрийни като гледам колко колеги имат оплаквания. Е сега няма как да не се съгласите, че старата изпитана техника с копченца си е най надеждна , макар и не газарска .

                          Коментар


                            #28
                            vili151279 написа:
                            Аз също имам проблем с тъча на Самсунг D-980, след като го купих на 4-тия месец блокира и ми го смениха, после ми го откраднаха и преди няма и месец от полицията ми го намериха. Много се зарадвах, но 3 дни след това отново блокира тъча. Телефона е още в гаранция, но ми отказаха смяната защото има следи от удар. Проверих на две- три места, но ми искат 60- 70 лв. за смяна, а пък Вие говорите за 30 лв. кажете къде да отида?
                            Драсни едно ЛС на PREDATORst. Той е от наш’те, така че нема се пуашиш.

                            Коментар


                              #29
                              Благодаря, Оги. Драснах му едно съобщение сега чакам отговор.

                              Коментар


                                #30
                                nelegalniq написа:
                                То май е тръгнало някакъв вирус по тези тъчскрийни като гледам колко колеги имат оплаквания. Е сега няма как да не се съгласите, че старата изпитана техника с копченца си е най надеждна , макар и не газарска .
                                Ми не е точно така,следващия път вместо резистивен тъч си вземи телефон с капацитивен такъв ако все пак държиш на телефон с пипанка :D Тъчове на самсунг съм сменил стотици резистивни,но капацитивни съм сменял само видимо повредени,разбити,натрошени но забележи работещи.Дори да успееш да разбиеш стъклото на капацитивния тъч той продължава да работи във повечето случаи
                                Bravo 1.2 16v
                                Lancia Dedra 1.8 16v
                                Suzuki GSXR250R

                                Коментар

                                Working...
                                X