Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги проблем с големия талон на автомобила!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги проблем с големия талон на автомобила!

    Тази седмица отидох в общината да регистрирам автомобила, но установих че ми няма големия талон и покупко-продажбеният договор търсеги навсякъде ...няма ги. та какво трябва да правя сега. Идеи, мнения?Благодаря предварително!
    Fiat Punto1.1, 55hp
    Fiat Punto HGT 1.8, 130hp
    Fiat Punto JTD 1.9, прогресия

    #2
    След като колата е на твое име регистрирана в КАТ трябва ли ти тоя покупко-продажбен договор за пред данъчните ? Защото другата седмица ще ходя да регистрирам в КАТ и съм с немски договор за покупко-продажба обаче немските документи (талон, застраховка) са си на мое име и от фирма, която подготвя документи за пред КАТ ми казаха, че в такъв случай не ми е нужен договора. Не вярвам за пред КАТ да е ненужен а за пред данъчните да трябва .. Не знам вие кажете, някой който е регистрирал на скоро.

    Коментар


      #3
      Re: Колеги проблем с големия талон на автомобила!

      daniel_georgiev написа:
      Тази седмица отидох в общината да регистрирам автомобила, но установих че ми няма големия талон и покупко-продажбеният договор търсеги навсякъде ...няма ги. та какво трябва да правя сега. Идеи, мнения?Благодаря предварително!
      Проблемът ти е големичък.Потърси пак по-подробно.В противен случай отиваш при нотариуса, при който е изповядана сделката, той ти дава копие на договора и в КАТ за нова регистрация.КАТ не издават дубликат на големия талон!
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        Re: Колеги проблем с големия талон на автомобила!

        avvasilev написа:
        Проблемът ти е големичък.Потърси пак по-подробно.В противен случай отиваш при нотариуса, при който е изповядана сделката, той ти дава копие на договора и в КАТ за нова регистрация.КАТ не издават дубликат на големия талон!
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #5
          След двудневно търсене документите бяха намерени на най-нелепото място :D благодаря Ви за мненията!темата е за триене
          Fiat Punto1.1, 55hp
          Fiat Punto HGT 1.8, 130hp
          Fiat Punto JTD 1.9, прогресия

          Коментар

          Working...
          X