Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За колко лева мога да продам този ксенон?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За колко лева мога да продам този ксенон?

    Здравейте колеги,преди няколко дни шурека, купил ксенон за приятел (според неговите изисквания за Лагуна , от старите модели) и после се отказал. Та сега се наех да се опитам да го продам. Първо на кутията му пише H4 H/L 6000k. Ще кача снимки за да ми разясните, какво всъщност означават някой от надписите. Като например дали свети на къси и дълги или само на къси ксенон а на дълги халоген, както пише на кутията(ако въобще съм разбрал правилно)!? Само за едносекционни фарове ли става, та да знам на кого да го предлагам едит: каква цена мога да му взема, щот май шурека се накопал и не мисля, че може да му вземе парите Ето снимки:
    Прикачени файлове
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    Можеш да го продадеш на всеки, чиято кола е с цокъл H4. Например на някой от колегите с Пунто 1. Цветът им е 6000 К, а моделът е с електромагнитен плъзгач и свети ксенон и на къса, и на дълга светлина. Би-ксенон Поразгледай по сайтовете и му търси цена около 75-80 % от тази на нов.

    Коментар


      #3
      Тенкс за инфото
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #4
        dimmX написа:
        Тенкс за инфото
        Пиши ми една цена на ЛС ,че имам интерес... http://xenon.bg/xenon_products.htm Ето тук има цени ,като тези са най-ниските ,които намирам на пазара...Моля да не се счита за реклама...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Няма лагуна с Н 4 и аз да съм и аз няма да го взема за Лагуна.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Няма лагуна с Н 4 и аз да съм и аз няма да го взема за Лагуна.
            Еми като е смотан собственика на Лагуната и не знае какво му трябва, така ли се постъпва!"Купи ми ксенон", пък после "оф той не ми върши работа"...ей тва е станало, както и да е тва е да имаш "приятели".Моля темата да се заключи!
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар

            Working...
            X