Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Звуковата карта се прецака на PC-то?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Звуковата карта се прецака на PC-то?

    Направо съм бесен...Това е поредния проблем,който изниква покрай мойта личност от една седмица насам.Преди малко гледах някакъв сериал и хоп звука започна да изчезва,да се появява и аз си помислих,че е от сериата,но уви..Сега пускам някаква песен и нищо.Всичките настройки погледнах и всичко е на макс..От тук натам какви са ми вариантите и къде да занеса тая барака да я погледнат?
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    #2
    погледни да не би някоя букса да е счупена или хлабава и да не прави добър контакт,пробвай да смениш драйверите,или ако имаш вградена на дъното ползвай нея.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Буксите провери кабелите колонките ..дай конфигурацията да мислим ако не е букси, но напоследък драйвърите са железни и последните 5-6 год не съм виждал драйвър да се дъниофф топик: само да питам 103 понита на колко коня се равняват?
      Fiat Stilo 1.9 Jtd 115 2003 MultiWagon

      Коментар


        #4
        Опаа,фалшива тревога..Досега се рових в някакви характеристики и там имаше за тест на звука и той взе че тръгна.. А вчера толкова се рових и нищо..Иначе аз ползвам тази вградената на дъното,че друга нямам.Момчета Благодаря ви за бързата реакция! stooes 103 понита отговарят на нещо от сорта на 50-55 коня,които е те са пред умирачка.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Щом 60 коня чист дизел ме прави смешен...
        Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

        Коментар


          #5
          Добре че си оправил звука,че куцо без него.И сега малко офф топик:то да знаеш от метана е,едно че от 100 коня стават 100 понита,а ми че и те се задушават допълнително.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            кола

            Ако е на дъното може да си сложиш допълнителна и решаваш проблема .
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Re: Звуковата карта се прецака на PC-то?

              liverpool235 написа:
              ...и къде да занеса тая барака да я погледнат?
              Жалко! Останах си с една звуковa карта в повече! :D Тъкмо си мислех на кой да я подаря, но заради тебе ще я сложа в колата, та като идвам на София да ми е под ръка!
              Няма начин да няма начин!

              Коментар


                #8
                Re: Звуковата карта се прецака на PC-то?

                nikolovvd написа:
                liverpool235 написа:
                ...и къде да занеса тая барака да я погледнат?
                Жалко! Останах си с една звуковa карта в повече! :D Тъкмо си мислех на кой да я подаря, но заради тебе ще я сложа в колата, та като идвам на София да ми е под ръка!
                E като идвеш към София може да измислим нещо,биричка ала бала,пък ще я видиме тая карта
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар

                Working...
                X