Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НЛО - Стават все по нагли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    nikolovvd написа:
    Все едно хората да търсят начин да общуват с доматите си в двора!
    Що бе? Майка ми например им говори, докато ги полива... пък те дали й отговарят - не знам... ама може и да го правят - по техен начин някакъв...

    Коментар


      #32
      А пита ли ги дали може да ги изяде? :D
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        #33
        Danchojn написа:
        ogi28b написа:
        Аз ако съм от извънземните и ако дойда да видя какви ги творите - ще съм спокоен, че ще се самоунищожите с парникови газове и атомни бомби, и няма да ви посетя поне още 1000 години. Особено ако мина над България, ако не ми откраднат чаркове от звездолета в движение, паля с 200, и дим да ме няма, дето има една приказка.
        Ааааааааа, над България не може да се минава, докато Бат Бойко не пререже лентата
        Хахаха е т’ва за бат’ Бойко ме уби от смях! :D
        Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
        ex-Fiat Stilo 1.9JTD
        ex-Fiat Bravo 1.9JTD

        Коментар


          #34
          Верно ли си направи нова регистрация, за да го споделиш с нас?! Избери си едната от която ще пишеш, другата ще бъде деактивирана. Такива са правилата на форума

          Коментар


            #35
            Невернициииииииииии, като дойдат (когато дойдат) братята от другата Земя, ще Ви издам, че не сте вярвали в съществуването им и първо Вас ще изядат.
            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

            Коментар


              #36
              Абе кой ще дойде при тези цени на петрола ? Нали си представяте колко гориво (А95) гълта тая пущина (летящият тиган).
              ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

              FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

              Коментар


                #37
                Тя е на водород, с интегриран бълбукатор-конвертор от H2 прави термоядрен синтез, синтезира хелий, хелият е по-лек от нашия въздух, пълнят го в невидим балон, той ги издига и така летят.

                Коментар


                  #38
                  Смейте се вие ама в ЕС си избрахме комисар по контакти с извънземни.
                  HONDA I-VTEC

                  Коментар


                    #39
                    T_SHOW написа:
                    ... и първо Вас ще изядат.
                    След като всички ни ще изядат, какво значение има кой ще е първи? :D
                    Няма начин да няма начин!

                    Коментар

                    Working...
                    X