Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

избор между два града на море

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    истината е на юг от Бургас... по-точно на юг от Созопол... но до Царево, щото пътя по-надолу е ужасен!само да отбележа - между Равда и Ахелой се намира пречиствателната станция на целия Несебър и Сл. бряг, чийто капацитет лятото е запълнен и препълнен... и има една тръба на 200 м. в морето - дето се влива и излива всичката пречистена и непречистена вода... не казвам, че и в Приморско не е така, ама не е в такива размери... аз лично в Равда в морето не бих влязъл....п.п. с риск да ме шамаросат модераторите - при нас нощувката е 10 лева Шамарче!Модератор
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #17
      истината е, че на плажа в Равда се изливат всичките отпадни води.Приморско е 100% по-добър избор.

      Коментар


        #18
        Dimo_J написа:
        истината е, че на плажа в Равда се изливат всичките отпадни води.Приморско е 100% по-добър избор.
        +1Няколко години работих в Равда, чак на главния път за Слънчев Бряг се носи смрад на отходни води.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #19
          ужас . забравям за равда тогава.
          Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

          Коментар


            #20
            и замириса на море...http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/...ite/Освен Созопол няма пречиствателна станция и на къмпингите "Златна рибка", "Каваци", "Смокиня", "Веселие", местността Буджака и село Равадиново
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #21
              Cepheus написа:
              ужас . забравям за равда тогава.
              Определено избери Приморско. Моите впечетления са, че е голяма лудница, но определно си заслужава повече. Има може би най-добрия пясък от цялото ни черноморие. Ходих скоро и на Равда за един ден обаче мисля да не се повтаря.А и лесно можеш да отидош примерно до Китен или някой от къмпингите - Смокиня, Каваци.Миналата седмица бях на Смокиня - няма такъв рай. Особенно на плажа пред бара (забравих му името ) :D
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #22
                batproho написа:
                Dimo_J написа:
                истината е, че на плажа в Равда се изливат всичките отпадни води.Приморско е 100% по-добър избор.
                +1Няколко години работих в Равда, чак на главния път за Слънчев Бряг се носи смрад на отходни води.
                Шшш-т. Тихо брЯ. От две-три години функционира модерна пречиствателна станция. Ако влиза нещо в морето то е само бистра планинска водица. Ако пък е нЯщо фекално то е случайно. :DПС: Търси нещо на юг от Бургас. Лудницата е посъвместна, но колкото по на юг толкоЗ по-добре.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #23
                  Лично аз ти препоръчвам Китен. При положение, че почти си се навил за Приморско - то тогава 3-4 км едва ли ще са ти от значение, особено при положение, че до скоро, може би 10-тина 15 год. ги бяха обединили в един град заедно с Междунаридния младежки център /ММЦ/. Северният плаж на Китен - "Атлиман" за мен е може би най-красивия плаж по южното черноморие. На това място съм изкарал минимум 15 лета и все още не мога да му се наситя! Съжалявам, че на компютъра, от който пиша нямам снимки, но ако искаш ще ти покажа гледката от последния етаж на станцията на МВР, която е на самия плаж - разбиваща е!
                  Peugeot 301
                  Punto 1.9 JTD - на жената

                  Коментар


                    #24
                    компромисен вариант... като искаш приморско..отивай, но на плаж задължително мини през китен.

                    Коментар


                      #25
                      Dimo_J написа:
                      компромисен вариант... като искаш приморско..отивай, но на плаж задължително мини през китен.
                      И що да минава през Китен какво му харесвате толкова. Абсолютно село.Плажовете са толкова претъпкани с чадъри под наем ,че почти няма място за твой ,или ако има то ще е зад чадърите.На майната си райна,и ако има малки деца които както знаем стоят все във водата, или на брега как ще ги наблюдава? А пък южния плаж в първите си 400-500м е доста мръсен.Няма нищо общо със северния плаж на Приморско,а пък плажа на Перла си е приказка.Та закакво да ходи в Китен може би заради сергиите по главната улица ,по която минават и коли.
                      HONDA I-VTEC

                      Коментар


                        #26
                        абе аз знам къде е най-хубаво, ама няма да ви казвам, щото от вас няма да остане място за мен
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #27
                          гледах няколко хотела на приморско и вече се настройвам за там.
                          Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                          Коментар

                          Working...
                          X