Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Село Балша - колата тръгва нагоре по нанадолнище???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Е то е ясно, че най-вероятно са еднакви, въпреки че изглеждат супер-различни. Сега ги гледам на ЦРТ-монитор и тук доста по-лесно се вижда че са еднакви, за разлика от на лаптопа ми. Така че и това си има значение.

    Коментар


      #62
      След Ябланица по посока Ловеч/Плевен (преди разклона) има около 3-4 км участък, който си е видимо спускане, но когато пуснеш колата по инерция, тя започва да забавя.Чувал съм, че в този участък имало някакви аномалии и ставали тежки катастрофи преди да направят магистралата.
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        #63
        ogi28b написа:
        Е то е ясно, че най-вероятно са еднакви, въпреки че изглеждат супер-различни. Сега ги гледам на ЦРТ-монитор и тук доста по-лесно се вижда че са еднакви, за разлика от на лаптопа ми. Така че и това си има значение.
        Не е проблема в монитора.Ако го видиш на реален принт на хартия ще се кълнеш, че са абсолютно различни, ако ще и 2 часа да ги гледаш.Този експеримент съм го правил и за това ти казвам резултатите. Даже след като знаеш отговорът отново гледаш и не вярваш на очите си.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #64
          Ма... му наистина са еднакви квадратите. Опитайте на пейнт да изрежете единия квадрат и го пидвижете към другия. Ефекта е страхотен. Ако се загледате и червените точки изглежат с различна яркост, но и те са еднакви. Мноо яко :D
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #65
            това е здрителна измама колега
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #66
              Наличието на аномалии по планетата е изключително възможно, особено що се отнася до преместване на тежки предмети. С очите си съм виждал т.нар. пътуващи камъни в Долината на смъртта - попадате в едно убийствено тихо място, като че ли сте на края на света, пред вас е дъното на пресъхнало в миналото езеро - изклчително равно и цялото е осеяно с големи камъни, след които има дълбоки дири, от които си личи как се преместват. Никой никога не е виждал с очите си как става това. Необясним феномен, който позволява само да се констатира какво разстояние изминават годишно - около 20 сантиметра - в различни посоки, но геометрически идеално прави линии.Така, че може и да има такива места и тук - интересното е какво го поражда - не е магнитно поле според мен, тъй като то би влияло на всичко - не само на автомобила..

              Коментар

              Working...
              X