Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена за труд - смяна тампони на носачи ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена за труд - смяна тампони на носачи ?

    Колко горе-долу е нормалната цена за труд за смяна на два тампона на носачите - трудност "Стило", гаражен майстор.П.С Мисля, че темата не е подходяща за никой от техническите раздели , затова я пускам тук.

    #2
    Тва с свалянето на носача от колата, или само избиване и набиване?При първия вариант едни 20 - 40лв, втория 10-20.....
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #3
      двата за 20-30 лева не повече

      Коментар


        #4
        На мен ми взеха 40 лева за абсолютно цялата операция.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Зависи в кой град и при кой майстор го правиш. На мен в Мездра ми взеха 40 лв за смяна на 2 носача, 2 биалетки и реглаж на предницата. В София на братчеда му взеха 35 лв за смяна на 1 носач.

          Коментар


            #6
            Ок, мерси. Иначе - "с избиване".Проблемът е, че майстора ми е съсед и всеки път ми казва да му дам колкото преценя, а за това точно нямам представа, а не искам да го оставя недоволен, щото както казах ми е съсед Значи за смяна накладки и 2та тампона, 50лв биха били нормално.

            Коментар


              #7
              Вчера бях в сервиза (тип гаражен майстор) - накладки - шарнири - 4 накрайника - 6 тампона - 80 лв за работа. Много мъка видя момчето докато избие старте тампони. Това му отне почти 80% от времето.

              Коментар


                #8
                може ли да уточниш на кое казваш шарнири защото и аз съм със стило та да се подготвя ама не съм сигурен кое е шарнир .. май се сменя целия носач ..
                Fiat Stilo 1.9 Jtd 115 2003 MultiWagon

                Коментар


                  #9
                  При Стило до 2004-та година, шарнира върви заедно с носача, на следващия модел шарнира е отделен.
                  Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                  Коментар


                    #10
                    в Сливен е 15 лева работата по носача и то при един от най добрите майстори...а смяна на съединител 70 лева... Да живее София с нейните обирджии
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря на всички. Мисля, че темата трябва да се затвори вече, че ще се развие в други посоки.

                      Коментар

                      Working...
                      X